Wyprzedaże we Włoszech ruszyły. Sprzedawcy przecenią towary tylko z poprzedniego sezonu?

IAR | aktualizacja 2016-01-04 (06:42) 1 rok 3 miesiące 26 dni 2 godziny i 19 minut temu | 1 opinia
 
368739i2.jpg

We Włoszech rozpoczęły się sezonowe wyprzedaże. Konsumenci twierdzą, że powinny były zacząć się przed świętami, a kupcy, że dopiero w końcu stycznia. Wszyscy zgadzają się, że zimowej odzieży nikt nie kupi - bez względu na cenę - dopóki nie zacznie się prawdziwa zima.

W ostatnich dniach Włosi chodzili po sklepach, by upatrzyć sobie coś, na co ich stać jedynie po obniżce ceny. Stowarzyszenia konsumentów uprzedzają, że na wyprzedaży znaleźć się mogą artykuły z poprzedniego sezonu, które nie znajdowały już nabywców i zachęcają klientów, by żądali tego, co jeszcze wczoraj widzieli na wystawie.

O ile konsumenci od lat zabiegają o przyspieszenie wyprzedaży, tak by odbyły się przed Bożym Narodzeniem, o tyle kupcy są za przesunięciem ich na koniec stycznia. W tym roku uzasadniają to brakiem zimy. Za pełną cenę nie sprzedali dotąd ani jednej sztuki ciepłej odzieży i obawiają się, że kiedy wreszcie zrobi się zimno, będzie ona już objęta wyprzedażą.Polub WP Finanse na Facebooku

Oceń
tak 1 33,33%
nie 2 66,67%

Opinie (1)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

2
0
~ola 2016-01-04 (10:07) 1 rok 3 miesiące 25 dni 22 godziny i 54 minuty temu

gdyby ceny były na ludzką kieszeń to by się wszystko sprzedawało. ale dziś byle jaki łach, który się wyciągnie i zmechaci po pierwszym praniu, kosztuje parę stówek. to skandal. jakość ubrań na poziomie podeszwy, wszystko robione tak by po praniu nadawać się do kosza na śmieci, za to ceny astronomiczne. cóż chytry dwa razy traci, jak ktoś nie chce sprzedawać taniej, to nie sprzeda wcale.

odpowiedz

Znajdź pracę z pracuj.pl

Skorzystaj

Kategorie:

Przydatne linki:

Partnerzy serwisu: