Napisz swoje uwagi dotyczące serwisów ekonomicznych Wirtualnej Polski
PAP | 18.01.2012 | 13:35
(fot. Wikipedia/CC)
Bumar podpisał z Indiami kontrakt na dostawę 204 wozów zabezpieczenia technicznego. Wartość kontraktu to 275 mln dolarów.
TAGI: bumar, indie, kontrakt, WZT-3, wódz zabezpieczenia technicznego, zbrojeniówka, przemysł obronny
Polsce został tylko Bumar a reszta w Obcych łapach.Czy Tusk wyzyje ze sprzedazy broni ? Taki z niego pacyfista jak z Michnika polonista.
Do każdego wozu dołózmy gratis kapelana, pozbądźmy się tego
Dobra informacja dla pracowników Bumar Łabędy. Łabędy były na minusie i planowano masowe zwolnienia. Teraz ruszy produkcja WZT-3 i będzie praca. Rezygnacja ze zwolnień. Indie ratują miejsca pracy w Polsce.
Dajcie sobie na luz z tym gigantem zbrojeniowym zenada!
Jeżeli Bumar nie wystartuje z uniwersalną platformą Anders , to kiepsko będzie z częścią pancerną tej firmy.
Niestety, źródła blisko związane z Bumarem twierdzą, że firma zarządzana jest przez tego z członków zarządu, który wcześniej wstanie i pofatyguje się do pracy - to niestety źle wróży polskiej zbrojeniówce.
No ,nie nie tak dawno pisali że to jeden z najnowocześniejszych technologicznie koncernów zbrojeniowych , Uhahaha , sprzęt super bojowy :) to samo mogą sprzedawać fabryki koparek i innego ciężkiego sprzętu budowlanego
czego sie czepiacie nalezy sie cieszyc ze jeszcze cos mozna sprzedac wyprodukowane w kraju na gierkowskich liniach produkcyjnych
ahahahha Stary Radziecki złom w cenie????? :DDDDDDDDD
a czym Hindusi zaplaca? czy podobnie jak Malezja za czolgi olejem palmowym?
A mosad oddał juz te dwie rakiety skradzione przez dzieci w Skarżysku - czy juz płacimy za kopie?
to zasługa PO i jej wodza -Tuska. Po jego przywództwem Polska rośnie w siłę a ludziom żyje się dostatnio.
Zarobek kontrolera na wydziale "500" - 1650 zł. Gorzej zarabiaja tylko sprzataczki.
Brawo Bumar. Jestem pełen podziwu dla skali waszych przychodów. Wierzę w to , że konsolidacja przemysłu doprowadzi do zwiększenia mocy operacyjnej na rynkach światowych i unormuje głupie zapędy niektórych polskich firm zbrojeniowych, które chcą rywalizować z Bumarem i naiwnie machają szabelką.
Gdyby to dotyczyło fabryki leków byłbym dumny a tak to mi normalnie po ludzku wstyd.
Łoooo rany boskie toz to az ~3 tysiace sztuk pługów do orki marki lemken(patrz allegro cena netto 240 000zł 1 sztuki netto ) trzeba przyznac ale interes hahah.
Jeżeli o takim kontrakcie piszą w WP to mleko się wylało i po kontrakcie. Dlaczego ktoś zwyczajnie nie potrafi utrzymać przy sobie takich ważnych informacji? Będzie kolejna wpadka. A miało być tak dobrze.
Inflacja bez cen administrowanych m/m (Polska)
| najnowsze wskaźniki | aktualna | poprz. | |
|---|---|---|---|
| Inflacja bez cen administrowanych r/r | kwiecień 2012 | 3,50 | 3,50 |
| Inflacja bez cen najbardziej zmiennych r/r | kwiecień 2012 | 3,60 | 3,40 |
| Inflacja bez cen żywności i energii r/r | kwiecień 2012 | 2,70 | 2,40 |
| Inflacja - 15% średnia obcięta r/r | kwiecień 2012 | 4,20 | 4,10 |
| Ceny produkcji sprzedanej przemysłu m/m | kwiecień 2012 | 0,60 | 0,10 |
akceptuję regulamin