Analiza

Oszuści okradają nas poprzez ubezpieczenia

W następny odcinku

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej na interesujący Cię temat, to przyślij do nas maila z propozycją. Najciekawsze tematy zrealizujemy w programie "Analiza".

  • Skomentuj
  • WP.PL
Ocena: 0 [0]
~Ws [2010-01-19 06:30]

Wiedza i Praktyka
To firma, która w świetle prawa wyłudza pieniądze i nikt z tym nic nie robi. Po wejściu na ich www, lub nie wiem skąd, wysyłają faktury ze rzekomo zamawiane publikacje. Przychodzą kolejne faktury, upomnienia i w końcu sprawa trafia do windykacji. Ludzie wystraszenia albo płacą za coś czego nigdy nie zamowili lub wojują z nimi. Ja sprawę oddałam do UOKiK i się szybko wycofali. To jest dopiero sposób na wyłudzenie- legalne (?)

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Urban [2010-01-18 19:31]

Oszustami jest miejszość narodowa
Po d szyldem POLAKA sprzeniewiezyli majątek narodowy naszych dziadków ,ojców i nasz. Miljonerzy -PZPR-u nie prawda Panie Kwaśniewski?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~pokrzywdzony [2010-01-19 03:59]

a ilu ludzi firmy ubezpieczeniowe oszukały- tez macie statystyki ? Miałem wypadek w pracy z winy pracodawcy, co nienalezycie zabezpieczyl miejsce pracy. Teraz siedze na rencie a firma ubezpieczeniowa w ktorej bylem ubezpieczony odmawia wyplacenia mi odszkodowania Musialem pojsc do sądu tylko ze to juz 2 lata trwa....

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~POLAK [2010-01-19 02:19]

JAKI RZAD TACY OBYWATELE
W RZADZIE SAME PRZEKRĘTY TO I NARÓD NAŚLADUJE ZACHOWANIE PO

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~john [2010-01-18 21:02]

czy lotto to gra dla naiwnych czy to oszustwo ?
pracuje w banku i uwierzcie mi ze mialem do czynienia z 3 przypadkami wygranej w lotto, 2 przypadki to niestety ludzie ktorzy maja juz pieniadze wiec powiedzmy ze szajba im nie odbiła, ale trzeci przypadek to chłopak biedny i zakompleksiony, niestety on nie dał sobie rady z tak duża wygraną i obecnie wiem ze jest na odwyku a cały szmal roztrwonił. Takze jesli chodzi o wygrane w lotto, to padają, i jest to TOTALNIE przypadkowe, każdy z 3 gosci których poznałem nigdy by sie tej wygranej nie spodziewał. Jeden grał od ponad 15 lat obaj pozostali od 4 lat, zadnym systemem, zadnymi cudownymi liczbami, ot po prostu 1 skreslił a dwóch pozostałych zdało się na chybił no i trafił.

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~gośc [2010-01-18 23:24]

Banki robią todużo lepiej
Czemu nikt nie widzi że banki robią to dużo lepiej. Nawet lichwiarze czują się oszukani.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~htwr [2010-01-18 22:44]

Byli i zostana
BANDYTAMI!!!!!!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~poszkodowany [2010-01-18 22:18]

Firma TRANSMIN - Kraków nie płaci wykonawcom transportu.
nie pracujcie z tą firmą to OSZUŚCI

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~pstryczek [2010-01-18 22:15]

złodziej.
pierwszym złodziejem jakiego znam to firmy ubezpieczeniowe , ale bez biegłych sądowych nie mieliby szans ( maja podporządkowanych),a biegli zrobią wszystko , powtarzam wszystko żeby ubezpieczyciel nie musiał wypłacić. działają za zgodą i wiedzą rządzących.występujący o odszkodowania z góry są skazani na odmowę odszkodowań a nie rzadko na kary więzień w zawieszeniu, a potem dodatkowo skazywani przez sędziów na wielkie koszta sądowe i honoraria dla w/w biegłych,(a wszystko po to żebyś wiedział gdzie twoje miejsce i drugi raz nie próbował i zapamiętał, że jesteś tylko od płacenia, a nie od brania) no bo jak inaczej nazwać kolizje drogowa (bez kontaktu między samochodami),a to jest pierwsza podstawa do odmówienia wypłaty odszkodowania .czy będzie kiedyś jeszcze inaczej ? czy będzie wydane zarządzenie żeby nie skazywać ludzi, a kiedy będzie normalnie? czekam na opinie a może ktoś z............? może ? pstryczek

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~maron [2010-01-18 21:56]

oszusci okradają nas itd.
A co myslicie o ubezpieczeniach kredytów.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~dr_O [2010-01-18 21:54]

uczyliśmy się od najlepszych
przez ok 1000 lat uczyliśmy się od Jude

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Lech [2010-01-18 21:33]

To nie Polacy ...napewno.
Pamiętaj,że wśród Polaków jest cała masa Żydów ukrywających się pod polskimi nazwiskami ,to są najlepsi wyłudzacze na świecie. Oni najczęsciej robią nam wstyd.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Aisha [2010-01-18 21:13]

Zarabianie przez internet
jestes studentem lub bezrobotnym albo chcesz zarobić pieniądze bez wychodzenia z domu? polecam strone www.ropsont.pl dzięki tej stronie możesz zarabiać pieniądze przez internet!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~_normalny [2010-01-18 18:45]

A ile nam kradną firmy ubezpieczeniowe
Może by się tak zająć tym jek nas oszukują firmy ubezpieczeniowe, i jeszcze je stać aby za nasze pieniądze takie filmiki pokazywać dla odwrócenia uwagi. Pewnie tego nie puścicie, ale jak i was okradną to sobie przypomnijcie.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~DIFO [2010-01-18 20:55]

Pytanie dlaczego ubezpieczyciel wylicza ubezpieczenie
od kwoty brutto ,skoro potem wypłaca odszkodowanie bez VAT...

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~warsztat napraw [2010-01-18 19:19]

Rozliczać w/g faktur
Roizliczać w/g faktur i skończy się problem .

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Piotr [2010-01-18 18:57]

Polacy? Kto to ten Polacy?
Do banksterów amerykańskich to ci "Polacy" to pikusie i dużo muszą się jeszcze nauczyć aby im dorównać.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Gdańsk [2010-01-18 18:29]

Nie Marudzić w UK 4 mld Funtów okradają ich pzu
i ok mają to wliczone w koszty.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~HanS [2010-01-18 17:52]

wszyscy poznali się na polaczkach; a sami
siebie najbardziej nie nawidzą..!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~GreG [2010-01-18 17:49]

czy jest jakiś naród który chwali polaczka...?nawet
lach lachowi wrogiem okrytnym zwłaszcza za granicą...

odpowiedz