Trwa ładowanie...
d4cvqp1
d4cvqp1

Akcjonariusze Synektik zdecydowali o niewypłacaniu dywidendy

Warszawa, 10.06.2015 (ISBnews) - Akcjonariusze Synektik zdecydowali o przeznaczeniu całego zysku za 2014 r. na kapitał zapasowy, co oznacza niewypłacanie dywidendy, wynika z uchwał podjętych podczas walnego zgromadzenia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d4cvqp1

"Zwyczajne walne zgromadzenie Synektik (...) postanawia przeznaczyć cały zysk osiągnięty przez spółkę w roku obrotowym 2014 w wysokości 1 042 486,59 zł na kapitał zapasowy spółki" - czytamy w uchwale.

Grupa Synektik jest wiodącym dostawcą innowacyjnych produktów, usług oraz rozwiązań IT dla diagnostyki obrazowej i medycyny nuklearnej. Zajmuje się sprzedażą urządzeń medycznych oraz rozwiązań informatycznych stosowanych w radiologii, a także prowadzi laboratorium badawcze aparatury do diagnostyki obrazowej oraz serwis sprzętu medycznego. Spółka jest również pierwszym w Polsce komercyjnym producentem radiofarmaceutyków wykorzystywanych w diagnostyce onkologicznej (PET). Synektik powstał w 2001 roku, od sierpnia 2011 roku akcje spółki notowane były na NewConnect, a w październiku 2014 r. zadebiutowały na rynku regulowanym GPW.

(ISBnews)

d4cvqp1

Podziel się opinią

Share

d4cvqp1

d4cvqp1