Trwa ładowanie...
d1qwfvz

Allegro reaguje na koronawirusa. Darmowe dostawy dostępne dla wszystkich - akcja właśnie startuje

Nie chcesz wychodzić z domu, boisz się wirusa, ale zakupy trzeba zrobić? Przez najbliższy miesiąc każdy będzie mógł skorzystać z darmowych dostaw w Polsce za pośrednictwem usługi Allegro Smart!. - Akcja będzie finansowana przez Allegro i nie liczymy na zysk - podkreśla prezes serwisu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Allegro wprowadza darmowe dostawy dla wszystkich. Akcja potrwa miesiąc
Allegro wprowadza darmowe dostawy dla wszystkich. Akcja potrwa miesiąc (PAP, Fot: (PAP, Bartłomiej Zborowski)
d1qwfvz

- Ze względu na obecną sytuację w kraju i apele o pozostanie w domach i unikanie dużych zgromadzeń, Allegro zdecydowało się wspierać tych, którzy stosują się do zaleceń a także rodziny, które chcą zrobić zakupy dla swoich najbliższych - mówi François Nuyts, prezes Allegro.

Od teraz do 18 kwietnia wszyscy klienci będą mogli skorzystać z bezpłatnych dostaw zakupów z Allegro za pomocą Allegro Smart!. Klienci mogą aktywować pakiet miesięczny Allegro Smart! przez specjalną stronę https://allegro.pl/smart/za-darmo lub po prostu w trakcie zakupów.

Zobacz: Koronawiurs i jego wpływ na gospodarkę Polski

Bezpłatna dostawa obejmuje zakupy od jednego sprzedawcy za minimum 40 zł za wysyłkę do paczkomatów i punktów odbioru oraz od 100 PLN za dostawę kurierską na terenie całej Polski. Aktualni klienci Allegro Smart! będą również korzystać z darmowych dostaw w tym okresie - ich subskrypcja zostanie po prostu automatycznie przedłużona o jeden miesiąc.

d1qwfvz

Zobacz też: Dlaczego Polacy rzucili się na papier toaletowy? Kompletnie irracjonalne, stadne zachowanie

- W tym krytycznym okresie najbliższych kilku tygodni pokryjemy koszty dostaw. Akcja będzie finansowana przez Allegro i nie liczymy na zysk. Po upływie bezpłatnego okresu usługa wygaśnie automatycznie bez żadnych opłat dla użytkowników czy zachęt do jej wykupienia. Wyłącznym celem inicjatywy jest wsparcie najbardziej potrzebujących.

Wszystkie oferty objęte programem bezpłatnych dostaw Allegro Smart! są odpowiednio oznaczone. Limit adresów wysyłkowych obowiązujący w usłudze został zniesiony na czas trwania akcji. Po upływie bezpłatnego okresu miesięczna usługa wygaśnie dla nowych klientów automatycznie bez żadnych dodatkowych opłat czy zachęt do jej wykupienia.

d1qwfvz

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Obejrzyj i dowiedz się, jak chronić się przed koronawirusem

d1qwfvz

Podziel się opinią

Share

d1qwfvz

d1qwfvz