Biedronka uruchomiła fabrykę. Produkuje gotowe zupy

Właściciel sklepów Biedronka, Jeronimo Martins Polska, uruchomił fabrykę zup gotowych do spożycia. Firma wyłożyła na ten projekt ponad 30 mln zł. To oznacza, że spółka poszerza działalność w Polsce. W sklepach tej sieci pojawią się zupy ze świeżymi warzywami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Biedronka uruchomiła fabrykę. Produkuje gotowe zupy
(Fot: materiały prasowe)

"Zupy z Naszej Kuchni" będzie można kupić jedynie w sklepach Biedronka. Wszystkie warzywa, z których robione są kremy, pochodzą od krajowych dostawców, którzy od dawna współpracują ze znaną siecią sklepów.

[

Podziel się

mat/pras Biedronka ]( # )

- Projekt jest dla nas ważny w dwóch wymiarach. Dzięki niemu dostarczymy naszym klientom produkty, które są przygotowywane z użyciem świeżych warzyw, bez konserwantów, cechują się świetnym smakiem, wysoką jakością, ale co jednocześnie bardzo istotne - pozwalają zaoszczędzić czas. Z naszych obserwacji wynika bowiem, że właśnie takich korzyści poszukują współcześni konsumenci. Z drugiej strony, poprzez rozpoczęcie działalności produkcyjnej, JMP wchodzi na nowy poziom jako inwestor. W ten sposób doceniamy potencjał polskiego rynku - powiedział Alfred Kubczak, dyrektor ds. korporacyjnych w Jeronimo Martins Polska.

„Zupy z Naszej Kuchni”, oferowane w Biedronce, będą początkowo dostępne w trzech smakach: krem pomidorowy z pomidorem malinowym, krem brokułowy i krem kalafiorowy. Będą mogli je spożywać również wegetarianie i weganie - do ich produkcji nie były używane żadne składniki pochodzenia zwierzęcego.

[

Podziel się

mat/pras Biedronka ]( # )

[

Podziel się

mat/pras Biedronka ]( # )

Pierwsze kremy trafią do sprzedaży w środę, 10 sierpnia i będą dostępne w warszawskich sklepach. Z czasem liczba placówek, w których pojawią się "Zupy z Naszej Kuchni", ma się zwiększyć.

**Rosnąca popularność BlaBlaCar jest faktem. Sprawdź, czemu się to opłaca!**

Polub WP Finanse