Trwa ładowanie...
dst4lbu

Bloober Team po raz pierwszy oficjalnie zaprezentuje grę >observer_ 13 czerwca

Warszawa, 02.06.2016 (ISBnews) - Bloober Team po raz pierwszy oficjalnie zaprezentuje nową grę >observer_ w wersji na komputery PC na konferencji PC Gaming Show w Los Angeles 13 czerwca, podała spółka.

Share
dst4lbu

"Wydarzenie będzie transmitowane na platformie Twitch. Emitent podaje niniejszą informację z uwagi na fakt, że w jego ocenie gra >observer_ będzie miała istotny wpływ na wynik finansowy w latach 2016 i 2017" - czytamy w komunikacie.

Wcześniej spółka informowała o bardzo pozytywnym odbiorze gry na zamkniętym pokazie w ramach konferencji DICE w Las Vegas.

Pod koniec marca Bloober Team zapowiedział, ze planuje premierę gry z gatunku cyberpunk horror pod tytułem ">observer_" w II połowie 2016 r.

Pod koniec stycznia br. prezes Piotr Babieno zapowiadał, że Bloober Team planuje premiery 3 dużych tytułów gier w tym roku. Spółka może również pokazać pierwszy epizod swojej superprodukcji "Medium" pod koniec 2016 r.

Bloober Team to niezależny producent gier wideo, założony w 2008 r. Spółka jest notowana na NewConnect od czerwca 2011 r.

(ISBnews)

dst4lbu

Podziel się opinią

Share
dst4lbu
dst4lbu