WP
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
afera

CBA weszło do Ministerstwa Rozwoju Regionalnego i trzech firm

Agenci Centralnego Biura Antykorupcyjnego zabezpieczają we wtorek dokumentację w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego i trzech prywatnych warszawskich firmach. Zatrzymany został jeden z urzędników resortu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
CBA weszło do Ministerstwa Rozwoju Regionalnego i trzech firm
(Jupiterimages)
WP

- O godzinie 9 agenci CBA weszli do Ministerstwa Rozwoju Regionalnego. Na polecenie warszawskiej prokuratury okręgowej zabezpieczamy dokumentację zarówno tam, jak i w trzech warszawskich firmach. Zatrzymana została jedna osoba - powiedział PAP rzecznik Biura Jacek Dobrzyński.

Z nieoficjalnych informacji PAP ze źródeł zbliżonych do sprawy wynika, że zatrzymany został jeden z urzędników ministerstwa. Będzie doprowadzony do prokuratury.

CBA nie ujawnia, czego dotyczy sprawa.

WP

- Współpracujemy z organami ścigania i mamy nadzieję na szybkie wyjaśnienie tej sprawy - powiedział PAP rzecznik Ministerstwa Rozwoju Regionalnego Piotr Popa.

Z informacji RMF FM wynika, że sprawa ma związek z partnerstwem publiczno-prywatnym. - Można się więc domyślać, że w grę wchodzą jakieś nie do końca zgodne z prawem związki urzędników z przedsiębiorcami - podano na stronie internetowej radia.

Polub WP Finanse
WP
WP