Trwa ładowanie...
cinkciarz.pl
cinkciarz

Cinkciarz.pl rozpoczyna podbój rynku pożyczek

Portal finansowy Cinkciarz.pl kolejny raz zaskakuje rynek i wyprzedza konkurencję oferując, jako jeden z pierwszych w Polsce, usługę wielowalutowych pożyczek internetowych.

Share
Cinkciarz.pl rozpoczyna podbój rynku pożyczek
Źródło: 123RF
d1cgb55

Pożyczki będą udzielane w euro, dolarach amerykańskich, funtach brytyjskich, frankach szwajcarskich oraz polskich złotych, a docelowo w kilkudziesięciu walutach dostępnych w ofercie portalu.

Cinkciarz.pl stawia na szybką realizację i minimum formalności. Na początku pożyczki będą przyznawane klientom na okres do 30 dni w kwocie do 3 000 zł lub ekwiwalentu w wybranej walucie. Następnie planowane jest rozszerzenie oferty o pożyczki z dłuższymi terminami spłaty w kwocie do 20 000 zł.

Produkty, które wprowadzamy na rynek to takie, z których przede wszystkim sami chcielibyśmy skorzystać, dlatego w pierwszym etapie, nazywanym „Friends and Family”, z usługi pożyczek skorzystają pracownicy Cinkciarz.pl, ich przyjaciele i rodziny - mówi Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl. - Następnie pożyczki zostaną oczywiście udostępnione szerszemu gronu klientów.

d1cgb55

W kolejnym kroku firma planuje wdrożyć pożyczki społecznościowe (tzw. peer-to-peer), w których to użytkownicy pożyczają pieniądze od siebie nawzajem na platformie udostępnionej przez Cinkciarz.pl.

Pożyczki zostaną również zintegrowane z komplementarnymi usługami portalu: wymianą walut, przekazami pieniężnymi, płatnościami oraz innymi produktami, które będą systematycznie wprowadzane do oferty. Będą one oferowane jako jeden kompleksowy ekosystem finansowy - unikalny na polskim rynku.

Usługa wielowalutowych pożyczek jest świadczona przez Currency Lending Sp. z o.o.

d1cgb55

Podziel się opinią

Share
d1cgb55
d1cgb55