ycipk-33eerb
cinkciarz.pl
cinkciarz

Cinkciarz.pl rozpoczyna podbój rynku pożyczek

Portal finansowy Cinkciarz.pl kolejny raz zaskakuje rynek i wyprzedza konkurencję oferując, jako jeden z pierwszych w Polsce, usługę wielowalutowych pożyczek internetowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
(123RF)
ycipk-33eerb

Pożyczki będą udzielane w euro, dolarach amerykańskich, funtach brytyjskich, frankach szwajcarskich oraz polskich złotych, a docelowo w kilkudziesięciu walutach dostępnych w ofercie portalu.

Cinkciarz.pl stawia na szybką realizację i minimum formalności. Na początku pożyczki będą przyznawane klientom na okres do 30 dni w kwocie do 3 000 zł lub ekwiwalentu w wybranej walucie. Następnie planowane jest rozszerzenie oferty o pożyczki z dłuższymi terminami spłaty w kwocie do 20 000 zł.

Produkty, które wprowadzamy na rynek to takie, z których przede wszystkim sami chcielibyśmy skorzystać, dlatego w pierwszym etapie, nazywanym „Friends and Family”, z usługi pożyczek skorzystają pracownicy Cinkciarz.pl, ich przyjaciele i rodziny - mówi Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl. - Następnie pożyczki zostaną oczywiście udostępnione szerszemu gronu klientów.

ycipk-33eerb

W kolejnym kroku firma planuje wdrożyć pożyczki społecznościowe (tzw. peer-to-peer), w których to użytkownicy pożyczają pieniądze od siebie nawzajem na platformie udostępnionej przez Cinkciarz.pl.

Pożyczki zostaną również zintegrowane z komplementarnymi usługami portalu: wymianą walut, przekazami pieniężnymi, płatnościami oraz innymi produktami, które będą systematycznie wprowadzane do oferty. Będą one oferowane jako jeden kompleksowy ekosystem finansowy - unikalny na polskim rynku.

Usługa wielowalutowych pożyczek jest świadczona przez Currency Lending Sp. z o.o.

Polub WP Finanse
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-33eerb

ycipk-33eerb
ycipk-33eerb