Trwa ładowanie...

Dwie i pół minuty na darmowe zakupy w Media Markt

Takiej akcji w Media Markt jeszcze nie było. Market elektroniczny właśnie ogłosił konkurs, w którym zwycięzca weźmie ze sklepu co tylko chce. I to za darmo!
Share
Dwie i pół minuty na darmowe zakupy w Media Markt
Źródło: AFP, Fot: Patrik Stollarz
d2m5rm5

Takiej promocji w Media Markt jeszcze nie było. Market elektroniczny właśnie ogłosił konkurs, w którym zwycięzca weźmie ze sklepu co tylko chce. I to za darmo!

Jedynym ograniczeniem akcji _ Bierz co chcesz! Najszybsze 150 sekund w historii Media Markt _ będzie czas. Zwycięzca będzie miał na zakupy jedynie 2,5 minuty.

Wszystko, co finalista zdoła w tym czasie zebrać, będzie należało do niego. Warunkiem jest samodzielne przyniesienie produktów na linię mety wyznaczoną na terenie sklepu Media Markt.

d2m5rm5

Żeby wziąć udział w promocji, należy zalogować się na stronie mediamarkt.pl w terminie od 10 do 17 lutego i w 300 słowach odpowiedzieć na pytanie: co kupiłbyś w Media Markt w 150 sekund, gdybyś miał nieograniczoną ilość pieniędzy? Udział w konkursie wiąże się również ze zgodą na otrzymywanie newslettera sklepu. Zgodnie z regulaminem promocji, wizerunek finalisty zostanie użyty wyłącznie w połączeniu z ta konkretną akcją.

Spośród nadesłanych prac komisja konkursowa wyłoni najciekawszą, najbardziej oryginalną odpowiedź i zaprosi jej autora do udziału w Wielkim Finale, który odbędzie się 20 lutego w Media Markt w warszawskich Markach.
"Sklep w Markach wybrano dlatego, ze jest jednopoziomowy i nie wymaga od uczestnika biegania po schodach" - informują przedstawiciele firmy.

Bieg finalisty zostanie zorganizowany bezpośrednio po zamknięciu marketu. Wszystkie produkty w sklepie mają być udostępnione finaliście - w tym również te w gablotach.

W przypadku, gdy finalistą zostanie osoba z poza Warszawy, Media Markt opłaci jej przyjazd do stolicy oraz pobyt. Firma opłaci także podatek od wygranej i pokryje koszty transportu wybranych produktów. Organizator zapewnia także, że w przypadku gdy którykolwiek z wybranych produktów okaże się wadliwy, zostanie on niezwłocznie wymieniony.

d2m5rm5

I to się nazywa promocja!

- Konkurs "Bierz co chcesz. Najszybsze 150 sekund w historii Media Markt" to pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce. Zwycięzca zostanie wyłoniony 18 lutego, będzie miał zatem przynajmniej jeden dzień, aby dokładnie przemyśleć, które produkty z elektronicznego świata MM chciałby mieć - mówi Ewelina Piątek, marketing manager sieci Media Markt.

Jak to wygląda?

Bardzo podobna promocja miała miejsce w niemieckim sklepie Saturn z okazji otwarcia 150. sklepu. Wszystkim, którzy chcieliby potrenować przed akcją Media Markt, polecamy poniższy film jako instruktaż. Szczęśliwy klient Saturna podszedł do promocji bardzo sprawnie i w ciągu 150 sekund wyniósł sprzęt o wartości ponad 120 tys. zł.

Media Markt podobną akcję organizowało w Hiszpanii dla stumilionowego klienta, który w ciągu wyznaczonych 120 sekund stał się właścicielem sprzętu o wartości 28 144 euro. W Polsce zwycięzca konkursu będzie miał pół minuty więcej na zakupy.

Sprzęt RTV i AGD w niskich cenach! Sprawdź oferty!

d2m5rm5

Podziel się opinią

Share
d2m5rm5
d2m5rm5