ycipk-757csr
ycipk-757csr

Geotrans zadebiutuje na NewConnect 18 sierpnia

Warszawa, 12.08.2015 (ISBnews) - Geotrans zadebiutuje na rynku NewConnect 18 sierpnia, podała spółka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-757csr

"Geotrans zadebiutuje na rynku NewConnect 18 sierpnia. Spółka nie przeprowadzała prywatnej oferty akcji. W ramach private placement uplasowała 200 tys. papierów serii B po 6 zł za sztukę. Implikuje to wycenę spółki na 30 mln zł" - czytamy w komunikacie.

Przy przychodach ze sprzedaży na poziomie 3,1 mln zł (wzrost o 34,7%), Geotrans wypracował w pierwszym półroczu 2015 r. zysk netto na poziomie 0,93 mln zł (wzrost o 270%).

"Cały czas pracujemy nad wzrostem przychodów przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiej rentowności biznesu i tę pracę widać w wynikach kwartalnych. Budujemy w ten sposób wartość dla akcjonariuszy spółki. Myślę, że również kolejne okresy powinny być dla naszych udziałowców zadowalające. Szykuje się rekordowy rok w historii firmy" - powiedział prezes Przemysław Weremczuk, cytowany w komunikacie.

ycipk-757csr

W połowie lipca spółka podała, że planuje debiut na rynku NewConnect i liczy, że GPW dopuści jego akcje do obrotu w ciągu miesiąca. Ponadto celem firmy są przenosiny na rynek główny GPW w 2017 roku.

Geotrans specjalizuje się w odbiorze i zagospodarowaniu ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych, rekultywacji składowisk i terenów zdegradowanych oraz zagospodarowaniu ubocznych produktów spalania. Działa obecnie w 9 województwach (od bieżącego roku rozszerzył działalność na Małopolskę, Śląsk, Wielkopolskę, Pomorskie, Pomorsko-Kujawskie i Świętokrzyskie), a do końca 2017 r. zamierza rozszerzyć swój zasięg o kolejne 3.

(ISBnews)

Polub WP Finanse
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-757csr

ycipk-757csr
ycipk-757csr