Trwa ładowanie...
d426dpe

Huckleberry Games rozpoczęła sprzedaż gry 'Edengrad' na platformie Steam

Warszawa, 07.04.2017 (ISBnews) - Huckleberry Games rozpoczęła sprzedaż gry "Edengrad" w wersji Alpha na platformie Steam, podała spółka. Huckleberry Games podtrzymuje też, że debiut na rynku NewConnect powinien nastąpić do końca II kw. 2017 r., czytamy także.

Share
d426dpe

"Po wielu latach wytężonej pracy uruchomiliśmy sprzedaż na platformie Steam wczesnej wersji naszego głównego projektu, jakim jest gra 'Edengrad'. Z niecierpliwością czekaliśmy na ten moment, a pierwsze reakcje oraz popularność, jaką zdobyła gra, znacząco przerosły nasze oczekiwania. Nie spoczywamy jednak na laurach i codziennie wypuszczamy nowe aktualizacje, ściśle współpracując z prężnie rozwijającą się społecznością" - powiedział prezes Patryk Borowski, cytowany w komunikacie.

Premiera gry "Edengrad" miała miejsce 4 kwietnia 2017 r. za pośrednictwem platformy dystrybucji cyfrowej Steam. Od pierwszych dni sprzedaż utrzymuje się w tzw. Top Sellers, a więc w grupie najlepiej sprzedających się gier. Gra "Edengrad" została wprowadzona do dystrybucji w wersji Alpha, tj. w fazie wczesnego dostępu. Jest to związane z chęcią budowania wokół niej szerokiej społeczności oraz umożliwienia graczom realnego wpływu na proces tworzenia tej gry. Spółka liczy na wysokie zainteresowanie tą produkcją oraz na osiągnięcie satysfakcjonującego poziomu sprzedaży na rynkach zagranicznych, podano także.

Spółka podtrzymała jednocześnie, że debiut na alternatywnym rynku NewConnect może nastąpić do końca II kw. 2017 r.

Huckleberry Games informowała w marcu o ustaleniu terminu premiery gry "Edengrad" na platformie Steam na 4 kwietnia. Podała też, że debiut produkcji jest ściśle związany z planowanym wejściem spółki na rynek NewConnect do końca II kw. 2017 r.

Huckleberry Games zajmuje się produkcją innowacyjnych gier typu MMORPG.

(ISBnews)

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d426dpe

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d426dpe
d426dpe