Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany

Jaki prezent dla pracownika na Wielkanoc? Sprawdzony pomysł – karta podarunkowa

Wielkanoc zbliża się coraz większymi krokami. Ani się obejrzymy, a już zaraz zasiądziemy wraz z rodziną do świątecznego stołu i będziemy zajadać się smakołykami przygotowanymi na wystawne śniadanie. Ten wyjątkowy okres w roku to także idealna okazja do tego, aby pracodawcy docenili swój zespół i podziękowali mu za trud wkładany w codzienną pracę. Uczynić to można na wiele sposobów, a jednym z nich jest wręczanie prezentów o określonej wartości. Najpopularniejszy wariant stanowi przedpłacona karta podarunkowa – przekonaj się, że jest to idealny upominek dla Twoich pracowników.

Share
 Źródło: freepik.com
d18ny2d

Wielkanocny upominek dla pracownika – uniwersalna karta podarunkowa

Rosnącym uznaniem cieszą się podarunki, które dają jak największą swobodę wyboru. Godnym polecenia prezentem, w stu procentach spełniającym kryterium uniwersalności, jest chociażby wszechstronna karta podarunkowa. W takim przypadku osoby obdarowane samodzielnie wybierają konkretny upominek, zgodny z indywidualnymi upodobaniami oraz aktualnymi potrzebami. Dzięki temu największe marzenia pracowników stają się rzeczywistością, a na ich twarzach pojawia się szczery uśmiech.

Ten benefit przyjmuje postać przedpłaconej karty płatniczej, na której zgromadzona jest określona ilość środków finansowych, jakie można wykorzystać we wskazanym z góry terminie. W taki sposób można bezpiecznie płacić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych z wielu branż, działających w Polsce oraz za granicą. Istnieje długa lista punktów akceptujących tę formę płatności, zatem użytkownicy obdarowani tego typu prezentami mogą kupić za nie między innymi: produkty spożywcze, odzież, obuwie, akcesoria, książki, kosmetyki, czy biżuterię. Wybór jest naprawdę ogromny – każdy może zaopatrzyć się w to, co lubi i czego w danym momencie najbardziej potrzebuje. Dodatkowym atutem płacenia kartą podarunkową jest możliwość korzystania z wielu atrakcyjnych promocji, pozwalających zaoszczędzić i rozsądniej dysponować domowym budżetem.

Karta podarunkowa dla pracowników – wsparcie dla domowego budżetu w okresie świątecznym

Karta podarunkowa jest przykładem idealnego prezentu dopasowującego się do prawdziwych oczekiwań pracowników w różnym wieku, prowadzących odmienny tryb życia i posiadających całkiem inne zainteresowania. Gdzie można szybko kupić taki upominek? Karta podarunkowa Sodexo znajduje się na wyciągnięcie ręki – wystarczy złożyć zamówienie (określając rodzaj kart oraz ich ilość i wartość), a następnie dokonać płatności. Potem pozostaje już tylko czekać na przesyłkę, która w większości przypadków pojawia się u odbiorcy nawet w następny dzień roboczy. Prostota tego narzędzia to jeden z jego wielu atutów. Już teraz zdecyduj się na taką inwestycję i w ciekawy sposób podziękuj swojemu zespołowi za wykonywaną pracę.

d18ny2d

Wielkanocne prezenty dla kadry pracowniczej – postaw na kartę podarunkową!

Prezent dla pracowników na Wielkanoc w postaci karty podarunkowej to pożądany benefit, który zapamiętuje się na długo. Tego typu okolicznościowe upominki budują lojalność wobec firmy, wzmacniają relacje pomiędzy szefem i zespołem oraz prowadzą do wzrostu efektywności pracowników. Zatem pamiętaj, że firma to przede wszystkim tworzący ją ludzie. Już teraz wybierz najlepszą formę gratyfikacji i doceniaj swoich podwładnych nie tylko od święta, ale i na co dzień. W końcu razem pracujecie na wasz wspólny sukces.

Artykuł sponsorowany
d18ny2d
d18ny2d
d18ny2d