WP

Kuba Wojewódzki będzie reklamował Play

Nową twarzą sieci komórkowej Play będzie Kuba Wojewódzki - potwierdził dzisiaj serwis Wirtualne Media. W poniedziałek na konferencji prasowej odbędzie się oficjalna prezentacja.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kuba Wojewódzki: "Słowo „celebryta” w Polsce kojarzy mi się ze słowem „pacjent”. A ja jestem zdrowy"
Kuba Wojewódzki: "Słowo „celebryta” w Polsce kojarzy mi się ze słowem „pacjent”. A ja jestem zdrowy" (AKPA)
WP

Nową twarzą sieci komórkowej Play będzie Kuba Wojewódzki - potwierdził dzisiaj serwis Wirtualne Media. W poniedziałek na konferencji prasowej operatora odbędzie się oficjalna prezentacja.

Szczegóły kontraktu oraz produktów i usług, które będzie reklamował gwiazdor TVN-u owiane są na razie tajemnicą. Z ostrożnych szacunków agencji reklamowych i domów mediowych wynika, że może to być stawka zbliżona do honorarium reklamującego konta PKO BP Szymona Majewskiego, który dostał za kontrakt 3 mln zł.

Play reklamowali wcześniej aktor Mirosław Zbrojewicz (Grucha z „Chłopaki nie płaczą”), a także Bronisław Cieślak (porucznik Borewicz z „07 zgłoś się”)

WP

Smaczku całej sprawie dodaje fakt, że Kuba Wojewódzki wspólnie z Michałem Figurskim reklamowali kilka lat temu prepaid TakTak. Sieć należącą wówczas do Ery przejął ostatnio T-Mobile. A nieoficjalnie mówi się, że spoty Playa mogą być odpowiedzią na kampanię t-Mobile, w której występuje aktor Jan Nowicki.

Polub WP Finanse
WP
WP