Trwa ładowanie...

McDonald's wybrał Polskę. Takiej oferty w Europie jeszcze nie było

McDonald's Polska będzie pierwszą spośród europejskich sieci tej marki, w której klienci będą mogli sami złożyć swojego unikatowego burgera.

Share
McDonald's wybrał Polskę. Takiej oferty w Europie jeszcze nie było
Źródło: WP.PL, fot: pointnshoot/flickr/cc2.0
d1b7f7e

* *McDonald's Polska będzie pierwszą spośród europejskich sieci tej marki, w której klienci będą mogli sami złożyć swojego unikatowego burgera z kilkudziesięciu dostępnych w restauracji składników - podaje sieć fast foodów.

Burgery można już zamawiać w trzech restauracjach McDonald's w Polsce. Usługa nazywa się Create Your Taste. Nowością będzie również to, że skomponowane przez klientów kanapki będą podawane im do stolika.

Wśród nowych propozycji składników, które będzie można użyć do tworzenia burgera znalazł się między innymi marynowany burak, słodkie pikle, papryczki jalapeno czy szeroki wybór aromatycznych sosów. Będzie można wybierać rodzaj pieczywa, ilość i rodzaj sera, a nawet decydować o ilości dodatkowych porcji mięsa.

d1b7f7e

McDonald's wyznaczył w każdej z biorących udział w projekcie restauracji specjalny zespół pracowników. Każda z restauracji została ponadto przebudowana, a ich wnętrza wzbogacone o dodatkowe elementy wystroju.

Aby zamówić wymyślonego przez siebie burgera trzeba będzie się udać do restauracji warszawskich przy Wale Miedzeszyńskim 249A, Pułkowej 60, albo do punktu w Konstancinie Jeziornej przy Warszawskiej 106.

d1b7f7e

Podziel się opinią

Share
d1b7f7e
d1b7f7e