Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany
wynajem auta
Artykuł Sponsorowany
26-09-2022 16:44
Artykuł sponsorowany Qarson

Na wynajem - wady i zalety wynajmu aut

Potrzebujesz samochodu, ale zastanawiasz się, czy to odpowiedni moment na inwestowanie w nowe auto? Dynamiczna sytuacja ekonomiczna i zastanawiające informacje z branży motoryzacyjnej budzą wątpliwości i sprawiają, że decyzję o znaczących wydatkach odwlekamy w czasie. Co, jednak jeśli potrzeba użytkowania auta jest dużo silniejsza? W tej sytuacji warto rozważyć wynajem długoterminowy. Konkretnie wynajem nowego samochodu w abonamencie.

 Źródło: materiały partnera
d1uvml2
d1uvml2

Komfort wynajmu 

Wynajem długoterminowy to forma finansowania, która w obecnych czasach stanowi pewne rozwiązanie. Wynajem jest realną konkurencję dla leasingu i zakupu auta za gotówkę. Auta na wynajem to fabrycznie nowe samochody, najpopularniejszych marek i w różnych segmentach, objęte gwarancją producenta. Oferowane modele to samochody z gotową już konfiguracją wyposażenia, dopasowaną jednak tak, by móc zaproponować najlepsze rozwiązania, w najkorzystniejszej cenie. 

Wynajem auta na rok to oferta dostępna w Qarson. Firma ta od ponad 13 lat działa na rynku francuskim, zyskując rok w rok, miano najlepszego niezależnego dystrybutora aut we Francji. W Polsce Qarson działa od 2019 roku oferując użytkownikom zupełnie nowy styl podejścia do korzystania z samochodu. Nie trzeba kupować, by móc użytkować fabrycznie nowe auto. 

Niewielka miesięczna opłata 

Co wyróżnia ofertę wynajmu na abonament? Przede wszystkim stała wysokość opłat abonamentowych przez cały okres trwania umowy. Decydując się na wynajem nowego samochodu, już na starcie wiesz, ile dokładnie wyniesie Cię całkowity koszt wynajmu. Bez ukrytych kosztów. Na cenę wybranego modelu składa się jednorazowa opłata startowamiesięczna opłata abonamentowa, różniąca się w zależności od wybranego modelu i wybranych pakietów dodatkowych. 

d1uvml2

Najważniejszą zaletą są jednak wcześniej wspomniane, niezmienne koszty abonamentu. Nie musimy się martwić, że cena wynajmu wzrośnie z dnia na dzień z powodu sytuacji ekonomicznej. Rata abonamentu, którą płacimy w pierwszym miesiącu użytkowania auta, będzie dokładnie taka sama w każdym kolejnym miesiącu. Możemy więc spokojnie zaplanować rodzinny czy firmowy budżet, bez obaw o niespodziewane wydatki na samochód. 

Serwis i gwarancja w cenie 

Pakiet serwisowy jest nieodłącznym elementem każdej umowy. W praktyce oznacza to, że korzystając z auta na abonament, musisz pamiętać tylko o bieżących sprawach, takich jak tankowanie auta, czy uzupełnianie płynu do spryskiwaczy. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek problemów z samochodem możesz skontaktować się bezpośrednio z działem opieki klienta, który pomoże w rozwiązaniu sytuacji. 

Co więcej, jeśli zdecydujemy się na wybór ubezpieczenia samochodu we współpracy z Qarson i dostępny pakiet Safe, to w przypadku ewentualnej szkody powstałej z winy użytkownika o wartości powyżej 500 zł jesteśmy zwolnieni z wszelkich opłat. A jeśli nasze auto będzie wymagało wizyty w serwisie, to otrzymujemy również auto zastępcze. Użytkowanie auta nigdy nie było tak wygodne. 

Ograniczenia wynajmu

W zależności od naszych potrzeb i oczekiwań, podczas wynajmowania auta na abonament problemem mogą okazać się dwie kwestie. Dostępność modeli, która może ulegać szybkiej zmianie oraz limit kilometrów. W większości przypadków nie są to znaczące utrudnienia, ponieważ w ofercie Qarson zawsze dostępne są modele z różnych segmentów. Jesteśmy więc w stanie spokojnie wybrać model, który przez najbliższy rok będzie odpowiadał naszym potrzebom. Limit kilometrów, to element, który warto dokładnie przemyśleć przed finalnym wyborem pakietu. Bazowo każdy klient ma do wykorzystania 10 tysięcy kilometrów, pakiet można odpłatnie zwiększyć aż do 25 tysięcy kilometrów, po drodze wybierając również pułapy 12,5, 15, 20 kilometrów. Wszystko zależy więc od naszych planów, jak intensywnie będziemy użytkowali nowy samochód. 

d1uvml2

Nowe auto co rok 

Decydując się na auto w abonamencie od Qarson otrzymujesz gwarancję stałej ceny, najlepszej opieki i wymarzone, fabrycznie nowe auto, które możesz zmienić po roku. Na co dzień chętnie korzystamy z rozmaitych subskrypcji. Słuchamy muzyki w abonamencie, oglądamy seriale, mamy abonament medyczny. Dlaczego więc nie zmienić sposobu użytkowania samochodu? Tylko tyle ile teraz potrzebujemy, dokładnie tak jak chcemy. Zachowując wybór i możliwości zmiany - auta na abonament

Artykuł sponsorowany Qarson
d1uvml2
d1uvml2