Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany Ceneo

Nie daj się oszukać w Black Friday! Zweryfikuj ceny swoich zakupów i skorzystaj z kuponów od Ceneo nawet do 200 zł

W ostatnim czasie popularność Black Friday w Polsce wzrasta. Czarny piątek często bywa przedłużony i dzięki temu powstaje Black Weekend, Black Week czy Black Month. Z tego powodu możemy korzystać z okazji do tańszych zakupów nawet przez cały listopad. Ten czas jest idealną okazją do upolowania atrakcyjnych promocji na upatrzone przez nas produkty. Pamiętajmy jednak, że Black Friday może również być czasem pretekstem do manipulowania cenami. Jak zatem robić zakupy bezpiecznie i nie dać się oszukać? Sprawdź!

Share
 Źródło: materiały partnera
d4ku4gm

Jak sprawdzić czy faktycznie udało się nam upolować okazję?

W czasie wyprzedaży Black Friday sklepy kuszą nas swoimi przecenami i niskimi cenami. Udzielane są rabaty, które zachęcają nas do upolowania okazji. Dobrym pomysłem jest skorzystanie z nich jako forma oszczędności. Warto jednak zaznaczyć, że ogromne promocje powinny nam zapalić czerwoną lampkę. Niestety nie brakuje nieuczciwych sprzedawców, którzy na krótki czas przed obniżką ceny sztucznie zawyżają cenę produktu. Następnie ten sam produkt ukazuje się nam mocno obniżony, gdzie rzeczywista cena jest taka sama lub bardzo zbliżona do tej pierwotnej.

Czy jest jakiś sposób by nie dać się oszukać? Tak! Przed dokonaniem zakupów warto zweryfikować historię cen na Ceneo. Dostępne są tam produkty wraz z ich historią cen na diagramie za ostatnie 6 miesięcy. Dzięki takiej weryfikacji możemy sprawdzić czy faktycznie udało się nam upolować okazję, a przedstawiona obniżka ceny jest taka atrakcyjna. Co więcej – pod wykresem znajdziemy listę sklepów, gdzie możemy kupić nasz wymarzony produkt i kupić go tam, gdzie jest najtańszy.

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Jak robić bezpieczne zakupy podczas Black Friday?

Sposobów na bezpieczne zakupy jest wiele. Pierwszym, podstawowym jest weryfikacja historii cen. Kolejnym z nich jest dokonywanie zakupów na zaufanych stronach, np. na Ceneo. Zakup dokonywany jest wtedy przez "Kup teraz", co oznacza że transakcja dokonywana jest bezpośrednio na stronie. Nie musimy przechodzić wtedy na nieznane nam strony. Sposób ten gwarantuje bezpieczeństwo zakupów.

d4ku4gm

Następnym sposobem jest również weryfikacja witryny na której dokonujemy zakupów. Jeśli nie jest to dla nas zaufana platforma mamy możliwość sprawdzenia jej poprzez wiarygodne opinie. Taką możliwość daje nam np. platforma Ceneo. Wiarygodne opinie publikowane są tam wyłącznie przez klientów, który dokonał już zakupów. Przed dokonaniem zakupu warto sprawdzić ocenę jak i wystawione komentarze. Ważną wskazówką jest sprawdzenie, czy sklep odpowiada na wystawione mu komentarze – jest to oznaką dbania o jakość obsługi.

Upoluj specjalne oferty na Black Friday

Źródło: materiały partnera

Nasze rady jak znaleźć najlepszą ofertę na Ceneo:

  • Wykorzystaj kupony rabatowe - nawet do 200 zł
  • Skorzystaj z darmowej dostawy dzięki "Ceneo Free"
  • Sprawdzaj historię cen
  • Czytaj opinie o sklepie
  • Ustawiaj powiadomienia na obniżoną cenę wybranego przez ciebie produktu we wskazanej przez ciebie kwocie

Otrzymuj powiadomienia o obniżce ceny produktu, który został dodany przez ciebie do ulubionych

Artykuł sponsorowany Ceneo
d4ku4gm
d4ku4gm