Trwa ładowanie...
d3iub78

Nie mógł zapanować nad jego mocą. Rozbił Lambo warte fortunę na pierwszym zakręcie

25-latek z Wielkiej Brytanii chciał spełnić swoje marzenia o przejażdżce super autem. Lamborghini Huracan Spyder warte ok. 1,2 mln zł wydawało się idealne do wymarzonej jazdy. Zabrakło jedynie umiejętności.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nie mógł zapanować nad jego mocą. Rozbił Lambo warte fortunę na pierwszym zakręcie
(Twitter)
d3iub78

Kierowca wcale nie pędził, chociaż auto osiąga zawrotne prędkości. Młody Brytyjczyk wziął Huracana z wypożyczalni na jeden dzień, by spełnić marzenia. Auto szybko nie wróci na drogę, podobnie jego kierowca. Przy prędkości ok. 50 km/h mężczyzna całkowicie stracił panowanie nad Lambo, uderzył w zaparkowane przy drodze auta i zatrzymał się na latarni - informuje "Daily Mail".

Wypadek w Birmingham widziało wielu świadków. Wszyscy zgodnie potwierdzają, że przyczyną nie była nadmierna prędkość i że Lamborghini mogło jechać jakieś 50 km/h. Równie zgodnie wszyscy potwierdzili, że ewidentnie było widać, iż kierowca zupełnie nie panuje nad autem. To zapewnie wina zawrotnej mocy drzemiącej pod maską Huracana.

   Twitter
(Twitter)

Musiał za mocno nacisnąć na gaz lub wrzucić zły bieg. Auto natychmiast wpadło w poślizg i uderzyło w inne samochody - relacjonuje jeden ze świadków.

d3iub78

Mężczyzna trafił do szpitala. Ma kilka złamań, więc na kolejną przejażdżkę będzie musiał poczekać do końca rehabilitacji. Auto o zawrotnej wartości trafi do serwisu. Na szczęście dla wypożyczalni, nie jest mocno uszkodzone i na pewno da się je "wyklepać".

Zobacz także: Co się dzieje w aucie podczas upałów?

Lamborghini Huracan Spyder to prawdziwy mocarz. Od 0 do "setki" auto rozpędza się 3,4 sek. Jego maksymalna prędkość to 321 km/h. Moc i przyspieszenie auto zawdzięcza silnikowi o pojemności 5,2 litra.

d3iub78

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

d3iub78

Podziel się opinią

Share
d3iub78
d3iub78