Trwa ładowanie...

Niezwykły list do Allegro. Prośba zdziwiła pracowników, ale ją spełnili

Do kancelarii serwisu aukcyjnego trafił list z Bułgarii. To dość niespodziewany widok, choć codziennie przyjmuje się tam setki przesyłek. Jeszcze bardziej zaskakująca dla pracowników była jego treść.

Share
Niezwykły list do Allegro. Prośba zdziwiła pracowników, ale ją spełnili
Źródło: Allegro
dsc3oi2

List pochodził z Bułgarii. Iliyan, kolekcjoner czasopism sportowych, postanowił poprosić zespół Allegro o pomoc w zakupie kilku polskich gazet, które znalazł na aukcjach, a których sprzedawcy nie zgadzali się na wysyłkę za granicę.

Iliyan włożył pieniądze do koperty, spisał dokładnie wszystkie numery ofert, w których znajdowały się wymarzone egzemplarze i zapytał, czy moglibyśmy je dla niego kupić i przesłać do Bułgarii - opowiadają pracownicy Allegro.

Jeszcze bardziej zaskakujące w całej tej sytuacji było to, że Ilyan napisał list po polsku. Wykorzystał do tego internetowy translator, ale całą treść przepisał później ręcznie. Jednak prośba Bułgara nie mogła zostać spełniona ze względu na zasady firmy.

Zobacz także: Jak bezpiecznie robić zakupy w sieci?

W Allegro nie możemy przyjmować wpłat za zakupy w gotówce, dlatego musieliśmy odesłać pieniądze - dodaje jeden z pracowników.

dsc3oi2

Cała historia ma jednak pozytywne zakończenie. Jeden z pracowników był tak ujęty poświęceniem bułgarskiego kolekcjonera, że postanowił samodzielnie opłacić zakupy dla zagranicznego klienta. Firma pokryła koszty wysyłki, a do paczki z gazetami dodano również pozdrowienia po bułgarsku.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

dsc3oi2

Podziel się opinią

Share
dsc3oi2
dsc3oi2