Trwa ładowanie...

Obrzydliwe znalezisko w owsiance z Tesco. "Paczka dosłownie się ruszała"

To znalezisko może przyprawić wielu o dreszcze. Klientka brytyjskiego Tesco przeżyła traumę, gdy następnego dnia po zakupach otworzyła paczkę z owsianką.

Share
Obrzydliwe znalezisko w owsiance z Tesco. "Paczka dosłownie się ruszała"
Źródło: Facebook.com
dyrvprf

Pomiędzy płatkami aż roiło się od ryjkowców. W paczce znajdowało się mnóstwo larw oraz rozwiniętych już owadów. 20-letnia Rachel Carter z Wigan w Wielkiej Brytanii twierdzi, że miała wrażenie, że całe wnętrze paczki się rusza.

Tesco zapewnia, że dokładnie zajmie się sprawą. Klientka o sprawie poinformowała na Facebooku, gdzie dość szybko otrzymała odpowiedź od biura obsługi. Poproszono ją, by zaniosła paczkę z owsianką do najbliższego sklepu. Sieć chce, by jej eksperci sprawdzili, skąd ryjkowce wzięły się w owsiance, a także sprawdzić, czy narażona nie jest większa partia produktu.

dyrvprf

Jest nam przykro, że znalazłaś robaki w swojej owsiance. Rozumiemy twoje przejęcie. Też byśmy się tak czuli - napisało Tesco na Facebooku.

Przeprosiny raczej nie wystarczą. Rachel Carter twierdzi, że owsiankę kupiła dla swojej babci. Zapewnia też, że już nigdy więcej tego nie zrobi. Produkt obu kobietom kojarzyć się ma bowiem już tylko z niesmacznym widokiem robactwa - donosi "Daily Mail".

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Nie przegap: Marnotrawstwo żywności. Tutaj "brzydkie" warzywa kupisz taniej

dyrvprf

Podziel się opinią

Share
dyrvprf
dyrvprf