Paweł Małecki w reklamach Lidla

Po Pascalu Brodnickim i Karolu Okrasie trzecim mistrzem kulinarnym, który pojawi się w reklamach Lidla jest Paweł Małecki - mistrz Polski cukierników.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paweł Małecki w reklamach Lidla
(WP.PL, Fot: Krzysztof Hawrot)

- W tej fazie projektu zdecydowaliśmy się postawić przysłowiową „kropkę nad i”, wychodząc z założenia, że dopełnieniem pysznego obiadu powinien być deser – mówi Anna Biskup, PR Manager Lidl Polska. – Jesteśmy świadomi, że słodki kontent przyciąga – wiele osób najpierw uczy się gotować, potem piec lub na odwrót. Wprowadzenie do naszego kucharskiego duetu mistrza cukiernictwa jest więc konsekwencją prowadzonego przez nas projektu o charakterze edukacyjnym.

Paweł Małecki jest mistrzem Polski cukierników, a także wielokrotnym zdobywcą laurów w licznych konkursach cukierniczych w Polsce i na świecie. To także autor rekordu Guinessa na największy tort weselny, znany też jako człowiek, który jest najlepszy w kręceniu lodów, o czym przekonali się Włosi podczas Lodowego Pucharu Świata w Rimini. Swoje doświadczenie, pasję i wiedzę wykorzystuje na co dzień jako kierownik produkcji działów lodów, dekoracji i pralin w renomowanej polskiej cukierni.

Na portalu www.kuchnialidla.pl, który jest dedykowany projektowi „Pascal kontra Okrasa”, znalazła się sekcja zwana "Cukiernik Kuchni Lidla". Raz na tydzień, przed weekendem, będą tam publikowane przepisy autorstwa Małeckiego i instruktażowe materiały video, wraz z pełną listą składników niezbędnych do ich przygotowania.

Polub WP Finanse