ycipk-3qif7b
ycipk-3qif7b
Prawo i finanse
+1

Senetic podpisał umowę ZUS na prawie 10 mln zł

Firma Senetic wygrała przetarg publiczny na dostarczenie bezterminowych licencji na oprogramowanie stanowiskowe i serwerowe dla Centrali Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Warszawie. Cała wartość kontraktu to 9 999 651,71 PLN.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-3qif7b

W przetargu publicznym na dostawę oprogramowania informatycznego dla Centrali Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Warszawie wzięły udział największe firmy dostarczające usługi IT w Polsce. Kryterium oceny ofert przez komisje przetargową w 100% była cena. Przedmiotem zamówienia jest 13 rodzajów oprogramowania, w tym m.in. licencja na pakiet biurowy Microsoft Office 2010 dla 500 komputerów oraz Windows Serwer Enterprise 2008 R2 dla 300 serwerów na których zostaną uruchomione usługi służące do sprawnej komunikacji i współpracy dla 6,5 tysiąca pracowników ZUS.

Umowa pomiędzy Zakładem Ubezpieczeń Społecznych w Warszawie i firmą Senetic zobowiązuje wykonawcę do dostarczenia pełnego przedmiotu zamówienia w ciągu 21 dni.

- Zwycięstwo w przetargu i możliwość współpracy z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych to nie tylko sukces handlowy, ale również ogromna nobilitacja dla naszej firmy. Nie jest to dla nas pierwszy projekt dla administracji publicznej, ponieważ współpracujemy już z wieloma urzędami miast, gminami, urzędami skarbowymi, a także m.in. Komendą Główną Policji czy Kancelarią Sejmu RP. - wyjaśnia prezes Senetic Marcin Białożyt.

ycipk-3qif7b

Firma Senetic jest dostawcą oprogramowania, rozwiązań sieciowych i serwerowych marek będących liderami na światowych rynkach. Firma specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań w dziedzinie informatyki, telekomunikacji, systemów bezpieczeństwa dla firm oraz instytucji publicznych. Wśród partnerów firmy znajdują się m.in. Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, Agora S.A. , Kompania Węglowa S.A. , PKP Cargo S.A. , Telewizja Polska S.A. .

Polub WP Finanse
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3qif7b

ycipk-3qif7b
ycipk-3qif7b