Trwa ładowanie...
d9mry0x

Szukasz pracy? Zostań trenerem pokemonów!

Za pracę na stanowisku Trenera Pokemonów można zarobić spore pieniądze. Wystarczy spełniać wymagania.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Szukasz pracy? Zostań trenerem pokemonów!
(Fot: Screen/Facebook Weegree)
d9mry0x

To nie żarty. Agencja interaktywna poszukuje... trenera pokemonów. I to pilnie! Praca na terenie Polski, a i wynagrodzenie całkiem słuszne. Jeśli czujecie, że jesteście najlepsi w tym fachu, ta praca jest dla was.

Firma wymaga od kandydatów pełnoletności, dyspozycyjności, znajomości aplikacji mobilnej Pokemon Go, gotowości do pracy w terenie oraz pozytywnego nastawienia do życia.

W ogłoszeniu zawarta jest stawka za godzinę pracy, która wynosi 10 zł na rękę. Nowy pracownik dostanie także telefon służbowy z zainstalowaną aplikacją oraz odzież sportową. Nie będzie też chodzić głodny, bowiem w pracy zje coś dobrego. Tutaj dowiecie się więcej.

d9mry0x

[

Screen/weegree.es-candidate.com ]( # )

Gra Pokemon Go łączy w sobie aplikację mobilną z interaktywną grą terenową. Wykorzystuje rozszerzoną rzeczywistość, nakładając wirtualne grafiki na mapy, ale i obrazy z kamery smartfona. Każdy gracz wyrusza na wirtualny spacer w poszukiwaniu pokemonów, które może znaleźć w wielu zakątkach miasta. W Polsce aplikacja jest dostępna oficjalnie od soboty, 16 lipca. Można ją ściągnąć z Google Play i App Store.

W miniony weekend wielu użytkowników nie mogło zagrać w Pokemon Go - serwery były przeciążone, na ekranie telefonu pojawiała się także informacja o ponownym logowaniu. Za awarię odpowiedzialność wzięła jedna z grup hakerskich. O sprawie pisaliśmy już wcześniej >>

Rosnąca popularność BlaBlaCar jest faktem. Sprawdź, czemu się to opłaca!

d9mry0x

Podziel się opinią

Share
d9mry0x
d9mry0x