Trwa ładowanie...

Szukasz pracy? Zostań trenerem pokemonów!

Za pracę na stanowisku Trenera Pokemonów można zarobić spore pieniądze. Wystarczy spełniać wymagania.

Share
Szukasz pracy? Zostań trenerem pokemonów!Fot: Screen/Facebook Weegree
dcvjb9z

To nie żarty. Agencja interaktywna poszukuje... trenera pokemonów. I to pilnie! Praca na terenie Polski, a i wynagrodzenie całkiem słuszne. Jeśli czujecie, że jesteście najlepsi w tym fachu, ta praca jest dla was.

Firma wymaga od kandydatów pełnoletności, dyspozycyjności, znajomości aplikacji mobilnej Pokemon Go, gotowości do pracy w terenie oraz pozytywnego nastawienia do życia.

W ogłoszeniu zawarta jest stawka za godzinę pracy, która wynosi 10 zł na rękę. Nowy pracownik dostanie także telefon służbowy z zainstalowaną aplikacją oraz odzież sportową. Nie będzie też chodzić głodny, bowiem w pracy zje coś dobrego. Tutaj dowiecie się więcej.

dcvjb9z

[

Screen/weegree.es-candidate.com ]( # )

Gra Pokemon Go łączy w sobie aplikację mobilną z interaktywną grą terenową. Wykorzystuje rozszerzoną rzeczywistość, nakładając wirtualne grafiki na mapy, ale i obrazy z kamery smartfona. Każdy gracz wyrusza na wirtualny spacer w poszukiwaniu pokemonów, które może znaleźć w wielu zakątkach miasta. W Polsce aplikacja jest dostępna oficjalnie od soboty, 16 lipca. Można ją ściągnąć z Google Play i App Store.

W miniony weekend wielu użytkowników nie mogło zagrać w Pokemon Go - serwery były przeciążone, na ekranie telefonu pojawiała się także informacja o ponownym logowaniu. Za awarię odpowiedzialność wzięła jedna z grup hakerskich. O sprawie pisaliśmy już wcześniej >>

dcvjb9z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dcvjb9z
dcvjb9z