Trwa ładowanie...
d14ndu3

Czy to sie oplaca

Szalone ceny mieszkań. 17-metrowa kawalerka za 300 tys. zł
22-08-2021 13:05

Szalone ceny mieszkań. 17-metrowa kawalerka za 300 tys. zł

Mieszkanie wielkości 17 metrów kwadratowych z 3-metrową "kuchnią" i taką samą łazienką. To delikatnie mówiąc skromne "cztery kąty", choć suma, po której właściciel chce je sprzedać, nie jest skromna....

Wzięliśmy udział w loterii "Grześków". Kupiliśmy 20 wafelków, czy udało nam się wygrać kolejne?
21-03-2020 13:30

Wzięliśmy udział w loterii "Grześków". Kupiliśmy 20 wafelków, czy udało nam się wygrać kolejne?

W najnowszym odcinku "Czy to się opłaca?" postanowiliśmy sprawdzić, na czym polega loteria "Grześków". Kupując jednego wafelka, można wygrać drugiego, ale nie każdy jest tym "szczęśliwcem". Kupiliśmy...

Wielki test parówek. Jednej nie mogli przełknąć
14-03-2020 14:52

Wielki test parówek. Jednej nie mogli przełknąć

Czym różni się tania parówka, od drogiej? Na to pytanie odpowiemy w najnowszym odcinku "Czy to się opłaca?". Prowadzący wraz z gośćmi, spróbowali parówek od różnych producentów, ale w niektórych przypadkach...

Spróbowali konserw turystycznych od różnych producentów. "Wygląda jak karma dla psa"
29-02-2020 16:15

Spróbowali konserw turystycznych od różnych producentów. "Wygląda jak karma dla psa"

W najnowszym odcinku "Czy to się opłaca?" prześwietliliśmy konserwy turystyczne od różnych producentów. Czy cena idzie w parze z ilością mięsa w puszce? Czy takie produkty w ogóle da się jeść? Ten test,...

Test napojów gazowanych z kofeiną. Czy da się odróżnić tylko po smaku - Coca-Colę od Pepsi?
22-02-2020 14:15

Test napojów gazowanych z kofeiną. Czy da się odróżnić tylko po smaku - Coca-Colę od Pepsi?

W najnowszym odcinku "Czy to się opłaca?" nadszedł czas na test napojów gazowanych z kofeiną. Czy da się odróżnić, tylko i wyłącznie po smaku Coca-Colę, od Pepsi i produktów innych marek? Nasi prowadzący...

d14ndu3
Tłusty Czwartek. Wielki test pączków - Michał Pol gościem specjalnym "Czy to się opłaca?"
20-02-2020 09:57

Tłusty Czwartek. Wielki test pączków - Michał Pol gościem specjalnym "Czy to się opłaca?"

W specjalnym odcinku "Czy to się opłaca?", przygotowanym z okazji Tłustego Czwartku przetestowaliśmy pączki. Czy da się odróżnić jedynie po smaku taniego z dyskontu, od drogiego z cukierni Magdy Gessler?...

Spróbowaliśmy zamienników delicji szampańskich. Czy te z Biedronki i Carrefoura są godnymi naśladowcami?
08-02-2020 14:46

Spróbowaliśmy zamienników delicji szampańskich. Czy te z Biedronki i Carrefoura są godnymi naśladowcami?

Czy kultowe delicje szampańskie da się "podrobić"? W najnowszym odcinku "Czy to się opłaca?" przeprowadziliśmy test. Nasi goście próbowali ciastek z galaretką od różnych producentów. Czy zgadli, na którym...

Wielki test kaw rozpuszczalnych. Marki własne dyskontów vs popularni producenci
01-02-2020 16:34

Wielki test kaw rozpuszczalnych. Marki własne dyskontów vs popularni producenci

Czy da się odróżnić tylko po smaku, kawę z dyskontu, od tej popularnego producenta? W najnowszym odcinku "Czy to się opłaca?" przyszedł czas na wielki test kaw rozpuszczalnych. Zapraszamy do oglądania....

Najdłuższy kebab w Polsce ma aż 100 cm
25-01-2020 12:07

Najdłuższy kebab w Polsce ma aż 100 cm

W najnowszym odcinku "Czy to się opłaca?" nasi prowadzący wybrali się do Radzymina, aby zobaczyć, jak wygląda i jak smakuje najdłuższy kebab w Polsce! To "cudo" ma 100 cm i waży kilka kilogramów. Kto...

Przetestowaliśmy roślinny zamiennik jajek. W wytłaczance było co innego
18-01-2020 13:09

Przetestowaliśmy roślinny zamiennik jajek. W wytłaczance było co innego

Czy słowa "jajka" oraz "wegańskie" przypadkiem się nie wykluczają? Dla producentów żywności nie ma rzeczy niemożliwych. Stworzyli zaskakujący, roślinny produkt, który zastępuje ten pochodzący od kury....

d14ndu3
Gumy kulki i turbo wciąż w sprzedaży. Sprawdziliśmy, czy opłaca się je kupić
12-01-2020 10:45

Gumy kulki i turbo wciąż w sprzedaży. Sprawdziliśmy, czy opłaca się je kupić

W najnowszym odcinku "Czy to się opłaca?" przeniesiemy się w czasie i przetestujemy kultowe gumy kulki i turbo. Czy w 2020 r. smakują tak samo, jak kiedyś? Odpowiemy też na pytanie, ile kosztują i czy...

Wielki test pierogów z mięsem. Jedne z nich były z Biedronki
04-01-2020 10:58

Wielki test pierogów z mięsem. Jedne z nich były z Biedronki

W najnowszym odcinku "Czy to się opłaca?" pod lupę wzięliśmy pierogi z mięsem. Nasi goście nie mieli pojęcia, jakie produkty testują. Ile mięsa się w nich znajduje? Czy pierogi z Biedronki okażą się...

Marka własna dyskontu vs popularny producent. Przetestowaliśmy gotowe pizze ze sklepu
28-12-2019 17:52

Marka własna dyskontu vs popularny producent. Przetestowaliśmy gotowe pizze ze sklepu

W najnowszym odcinku "Czy to się opłaca?" przetestowaliśmy gotowe pizze ze sklepu. Czy ta tania z dyskontu okaże się być godnym konkurentem dla drogiej i markowej? Koniecznie musicie się o tym przekonać....

Polacy jeżdżą na świąteczne zakupy do Niemiec. "Są pełne autokary"
19-12-2019 13:37

Polacy jeżdżą na świąteczne zakupy do Niemiec. "Są pełne autokary"

"Möchten Sie reklamówka?" - pyta klienta ekspedientka w niemieckim centrum handlowym w mieście Schwedt. Znajomość polskich słówek bardzo się przydaje, bo klientów zza wschodniej granicy jest mnóstwo....

Czy warto kupić domek z piernika? Świąteczny odcinek "Czy to się opłaca?"
21-12-2019 10:49

Czy warto kupić domek z piernika? Świąteczny odcinek "Czy to się opłaca?"

W najnowszym odcinku "Czy to się opłaca?" będzie bardzo świątecznie. Nasi prowadzący zajmą się sklejaniem… domków z piernika! Który producent stworzył atrakcyjniejszy i łatwiejszy do składania produkt?...

d14ndu3
Wielki test barszczy ze sklepu. Czy warto pójść na skróty i kupić na Wigilię "gotowca"?
14-12-2019 17:22

Wielki test barszczy ze sklepu. Czy warto pójść na skróty i kupić na Wigilię "gotowca"?

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi pyszne, wigilijne jedzenie. W najnowszym odcinku "Czy to się opłaca?" przetestowaliśmy gotowe barszcze dostępne w sklepach. Sprawdziliśmy, czy warto...

Kupiliśmy 40 kuponów do zdrapywania. Ile wygraliśmy i czy się opłacało?
07-12-2019 16:16

Kupiliśmy 40 kuponów do zdrapywania. Ile wygraliśmy i czy się opłacało?

W najnowszym odcinku "Czy o się opłaca?" próbowaliśmy zarobić pieniądze. Sprawdziliśmy czy dzięki kuponom do zdrapywania, rzeczywiście możemy wygrać deklarowaną sumę. Kupiliśmy ich aż… 40! Ile wygraliśmy?...

Nowość z dyskontu. Sprawdziliśmy, czy warto kupić ogrzewacze do rąk
23-11-2019 15:39

Nowość z dyskontu. Sprawdziliśmy, czy warto kupić ogrzewacze do rąk

W tym odcinku "Czy to się opłaca?" przetestowaliśmy dla was gadżet z dyskontu, czyli ogrzewacze do dłoni. Sprawdziliśmy, jak działają i ile kosztują. Czy dzięki temu produktowi, problem zmarzniętych...

Które czekoladki najbardziej przypominają "Ptasie Mleczko"? Wielki test
15-11-2019 13:14

Które czekoladki najbardziej przypominają "Ptasie Mleczko"? Wielki test

Najbliższy odcinek "Czy to się opłaca?" będzie bardzo słodki. Przeprowadziliśmy wielki test czekoladek wzorowanych na kultowym "Ptasim Mleczku". Czy znanym producentom i dyskontom udało się "podrobić"...

Znany producent rezygnuje z plastiku. Jogurt w szkle już w sklepach
14-11-2019 10:41

Znany producent rezygnuje z plastiku. Jogurt w szkle już w sklepach

Świat zalewają plastikowe opakowania, ale na szczęście w sklepach pojawia się coraz więcej produktów pakowanych w szkło. W najbliższym odcinku "Czy to się opłaca?" przetestowaliśmy jogurty w szklanym...

d14ndu3
W sklepie sprzedają fioletowe chipsy. Wiemy, skąd ten kolor
12-11-2019 12:44

W sklepie sprzedają fioletowe chipsy. Wiemy, skąd ten kolor

Czy chipsy mogą być… fioletowe? Okazuje się, że tak. W najnowszym odcinku "Czy to się opłaca?" przetestowaliśmy ten nietypowy produkt. Jak smakuje i ile kosztuje? Koniecznie musicie zobaczyć ten odcinek....

Tego dania nie trzeba gotować. Obiad w 2 minuty
08-11-2019 15:36

Tego dania nie trzeba gotować. Obiad w 2 minuty

A może by tak pójść na skróty i kupić kaszę, która jest już ugotowana? W najnowszym odcinku "Czy to się opłaca?" przetestowaliśmy danie obiadowe, które można przygotować w 2 minuty! Jak smakuje i ile...

Czy "zgrzeszyć" i zjeść pudding z 5 łyżeczkami cukru? Sprawdziliśmy
07-11-2019 10:10

Czy "zgrzeszyć" i zjeść pudding z 5 łyżeczkami cukru? Sprawdziliśmy

Czy czekoladowy pudding Milki, dostępny w dyskoncie, to raj dla podniebienia, czy jednak przekleństwo? Sprawdziliśmy to w najnowszym odcinku "Czy to się opłaca". Prowadzący i goście byli bardzo zaskoczeni...

Zawiera owoce, łupiny i nasiona. Jak smakuje i ile kosztuje smoothie od fit trenerki?
05-11-2019 09:32

Zawiera owoce, łupiny i nasiona. Jak smakuje i ile kosztuje smoothie od fit trenerki?

Moda na zdrowe odżywanie trwa w najlepsze, dlatego w najnowszym odcinku "Czy to się opłaca" przetestowaliśmy smoothie Ewy Chodakowskiej. Jak smakuje i ile kosztuje koktajl od popularnej fit trenerki?...

Te pierogi są zielone. Sprawdziliśmy, co się w nich kryje
02-11-2019 13:33

Te pierogi są zielone. Sprawdziliśmy, co się w nich kryje

W najnowszym odcinku "Czy to się opłaca" sprawdziliśmy, jak smakują… zielone pierogi! Czemu zawdzięczają taki nietypowy kolor? Co się w nich kryje? Zapraszamy do obejrzenia odcinka. Producenci prześcigają...

d14ndu3
d14ndu3