Trwa ładowanie...
19-09-2017 07:45

Tak oszczędzisz na AC i OC. Możesz zyskać nawet kilkaset złotych

Tak dobrze jeszcze nie było. Pieniądze wydane na ubezpieczenie auta wracają do naszych kieszeni. Taką ofertę ma firma ubezpieczeniowa LINK4. Zwraca nawet 30 proc. składki.

Tak oszczędzisz na AC i OC. Możesz zyskać nawet kilkaset złotychŹródło: Materiały prasowe
d24p0k5
d24p0k5

LINK4 rewolucjonizuje rynek ubezpieczeniowy. Swoim klientom zwraca część składki na ubezpieczanie i funduje darmową nawigację drogową, która ostrzega przed zagrożeniami na drodze i prowadzi prosto do celu.

Zasada jest prosta: jeździsz płynnie i zgodnie z przepisami – dostajesz pieniądze. Nawigacja rejestruje styl jazdy kierowców i nalicza premie za każdy bezpiecznie przejechany kilometr. Nagradzana jest jazda zgodna z przepisową prędkością i unikanie gwałtownych manewrów.

Wysokość premii każdy może na bieżąco śledzić w swoim telefonie. Pieniądze są wypłacane na koniec okresu ubezpieczenia – do 30 proc. jego kosztów, czyli nawet kilkaset złotych.

– To się wszystkim opłaca – mówi szefowa marketingu LINK4 Patrycja Kotecka. – Nasi klienci dostają za bezpieczną jazdę nagrodę w postaci zwrotu części kosztów ubezpieczenia. A jeżdżąc ostrożnie, chronią swoje zdrowie i innych – dodaje.

d24p0k5

Jak zacząć? Po wykupieniu w firmie LINK4 polisy OC albo pakietu OC/AC wystarczy uruchomić otrzymaną gratis nawigację. I w drogę!

Tak oszczędzisz

Ruszając w drogę, włącz nawigację. Nie musisz wskazywać celu, jeśli znasz trasę. Wystarczy, że aplikacja jest uruchomiona. Dzięki temu do Twojej kieszeni wpadają złotówki za każdy bezpiecznie przejechany kilometr. Możesz tylko zyskać! Nie zapłacisz wyższej składki, jeśli zdarzy Ci się np. przekroczyć prędkość. A kasa wraca! I to sama. LINK4 automatycznie przeleje na Twoje konto pieniądze po upływie ubezpieczenia.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

1) Tyle w sumie zyskałeś. To kwota, która wróci na Twoje konto po upływie okresu ubezpieczenia dzięki temu, że jeździsz bezpiecznie. Tak trzymaj! Kwota może się jeszcze powiększy, jeśli nie będziesz szarżować na drodze.

d24p0k5

2) Twój wynik. To łączna ocena Twojej jazdy – w skali do stu punktów. Opiera się na wszystkich parametrach – jeździe zgodnie z przepisami i bez nagłych zrywów czy hamowań.

3) Przepisowa jazda. Im rzadziej nawigacja zamienia na czerwono napis informujący o Twojej prędkości, tym lepszy wynik. Bo to oznacza, że stosujesz się do przepisów i nie łamiesz ograniczeń prędkości.

4) Płynna jazda. Tylko spokój się opłaca. Gwałtowne manewry – przyspieszanie czy hamowanie – negatywnie wpływają na ostateczną oceną. A co za tym idzie – wysokość kwoty, którą otrzymasz.

d24p0k5

5) Profil kierowcy. Przy ocenie Twojego stylu jazdy brane są pod uwagę także takie czynniki, jak pory dnia czy dystans, jaki średnio pokonujesz.

Tak działa nawigacja

Inni płacą, Ty nie musisz. Profesjonalna nawigacja renomowanej firmy Navi Expert służy klientom LINK4 bez konieczności ponoszenia opłat abonamentowych. Prowadzi prosto do celu, omijając korki. Ostrzega przed fotoradarami, patrolami policji i wypadkami na drodze. Wskazuje czas dojazdu. Pozwala znaleźć najbliższą stację benzynową, parking, bankomat, nocleg czy atrakcję turystyczną. Udziela wskazówek na ekranie telefonu i dzięki komunikatom głosowym.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
  1. Jak szybko możesz jechać – informacja o dopuszczalnej prędkości
  2. Gdzie jesteś – nawigacja informuje o nazwie ulicy i miejscowości
  3. Jechać prosto czy skręcić – kolejne manewry NaviExpert pokazuje co do metra
  4. Odległość do celu
  5. O tej godzinie dojedziesz
  6. Twoja prędkość – jeśli przekroczysz dopuszczalną, napis zmieni kolor na czerwony
  7. Uwaga, fotoradar!
  8. Widok pełnej mapy dojazdu
  9. Powiększenie i pomniejszenie widoku trasy
  10. Zgłoś wypadek albo kontrolę drogową – dzięki temu możesz ostrzec innych kierowców
  11. Którym pasem jechać – informacja pozwala uniknąć nagłych manewrów.
d24p0k5

Partnerem artykułu jest LINK4

d24p0k5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d24p0k5