ycipk-2zzb85
ycipk-2zzb85

Tower Investments sprzeda projekty za ponad 30 mln zł

Warszawa, 16.03.2017 (ISBnews) - Tower Investments zawarł 3 umowy, na mocy których sprzeda projekty na kwotę ponad 30 mln zł, poinformowała spółka. Pozyskane środki przeznaczy na reinwestycje kolejnych projektów deweloperskich, podano także.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-2zzb85

"Udało nam się zdywersyfikować portfel kontraktów i obecnie mamy zawarte umowy z głównymi podmiotami na rynku handlu i usług. Dodatkowo sprzyjająca sytuacja rynkowa pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość. Przed nami okres wytężonej pracy, będziemy inwestować w nowe nieruchomości, co zapewni nam dalszy dynamiczny rozwój. Tylko przez ostatnie miesiące zawarliśmy wiele umów, których wartość sprzedażowa przekroczyła ćwierć miliarda złotych, nie zwalniamy jednak tempa" - powiedział prezes Bartosz Kazimierczuk, cytowany w komunikacie.

Zawarte umowy dotyczą planowanej sprzedaży City Shopin przy ul. Szwedzkiej w Warszawie, przedwstępnej umowy z Netto na sprzedaż działki i budowę marketu w dzielnicy Bielany oraz przedwstępnej umowy z Biedronką na sprzedaż działki i budowę marketu na Białołęce, podano także.

Tower Investments pracuje nad prospektem i liczy na przejście na GPW z NewConnect w III kwartale bieżącego roku, podano także.

ycipk-2zzb85

Tower Investments to specjalistyczny deweloper powierzchni handlowych. Podstawowym klientem spółki są sieci spożywcze, stacji paliw, fast food, DIY, elektroniczne, dla których Tower realizuje obiekty. Spółka debiutowała na NewConnect w lipcu 2016 r.

(ISBnews)

Polub WP Finanse
ycipk-2zzb85
ycipk-2zzb85
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2zzb85