Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany

Ubezpieczenie OC: rozwiewamy wątpliwości

Każdy kierowca zdaje sobie sprawę z zagrożeń, potencjalnie czekających na niego na drodze. Wielu z nich obawia się przede wszystkim kolizji oraz wypadku. Nawet po wielu latach prowadzenia samochodu, może się zdarzyć nieprzyjemna sytuacja. Wystarczy zaledwie chwila nieuwagi, aby doszło do kraksy. Na szczęście, dobre ubezpieczenie OC zabezpiecza Cię przed takimi zdarzeniami. Poznaj przydatne informacje na temat ubezpieczenia OC.

Share
 Źródło: materiały partnera
dlwripk

Co to jest ubezpieczenie OC? Wyjaśniamy frapujące zagadnienia

Jeżeli jeszcze nie wiesz, kogo może ochronić ubezpieczenie OC oraz jakie plusy daje jego posiadanie, koniecznie zapoznaj się z tym artykułem! To tutaj znajdziesz wiadomości na jego temat, dzięki którym świadomie dokonasz najlepszego dla siebie wyboru. Ustawa wydana dnia 22 maja 2003 roku reguluje kwestie ubezpieczenia obowiązkowego, jak i Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego, oraz Polskiego Biura Ubezpieczycieli Komunikacyjnych. Kogo i przed czym chroni ubezpieczenie OC? Ta przydatna polisa zabezpiecza każdą osobę, która kierowała pojazdem, dla którego zostało zakupione OC od roszczeń ze strony poszkodowanego. Co to oznacza w praktyce? 

Wystąpienie szkody a ubezpieczenie OC. To koniecznie musisz wiedzieć!Czym jest szkoda?

Według definicji jest to każde zdarzenie, w którego konsekwencji nastąpiła śmierć, uszkodzenie ciała, utrata zdrowia lub jego rozstrój, jak i wszelkie zniszczenia mienia. Ubezpieczenie OC pokrywa takie szkody, nie tylko te, które powstały podczas jazdy samochodem, ale również takie, które zdarzyły się w trakcie wsiadania i wysiadania z auta, postoju, czy nagłego zatrzymania, a nawet załadowywania do niego rzeczy. Można wyróżnić szkody częściowe i całkowite. Całkowite to takie, po których ubezpieczonego samochodu nie opłaca się naprawiać. Częściowe natomiast są niewielkie i jak najbardziej uda się je naprawić niskim kosztem. 

Jak znaleźć najlepsze ubezpieczenie OC? Sprawdź, gdzie czeka na Ciebie najtańsza oferta

Z pewnością możesz czuć się przytłoczony wszystkimi możliwościami, dlatego warto skorzystać ze strony Kioskpolis.pl. To właśnie tam znajdziesz nie tylko niezbędne informacje i przydatne porady na temat ubezpieczeń OC, ale i wiele więcej. Ubezpieczenie narciarskie, szkolne czy turystyczne to dobre zabezpieczenie dla Ciebie i Twoich bliskich. Kioskpolis.pl to licencjonowany agent ubezpieczeniowy, któremu możesz zaufać. Wiele współpracy z firmami takimi jak Link4, Generali czy Nationale-Nederlanden świadczą o najwyższej jakości oferowanych usług. Na oficjalnej stronie https://kioskpolis.pl/ znajdziesz ubezpieczenie OC idealne dla Ciebie. Jak to działa? Wypełnij prosty formularz online, a strona podpowie Ci korzystne oferty stworzone z myślą o Tobie. Każda usługa jest dopasowana do potrzeb klientów. Jeśli chcesz porównać oferty OC i AC na stronie znajdziesz również kalkulator ubezpieczeń, dzięki któremu w kilka sekund znajdziesz oferty wielu firm!

Artykuł sponsorowany
dlwripk
dlwripk
dlwripk