Trwa ładowanie...

Zuchwała kradzież. Z policyjnego parkingu zniknęło auto warte 250 tys.

Policjanci z Elbląga zaliczyli wielką wpadkę. Z ich strzeżonego parkingu zniknął Range Rover zabezpieczony do jednej ze spraw.

Share
Zuchwała kradzież. Z policyjnego parkingu zniknęło auto warte 250 tys.
Źródło: PAP
d1uxm6w

Parking jest pilnie strzeżony. Znajduje się na obrzeżach miasta, można do niego wjechać tylko jedną drogą, która prowadzi prosto do budki strażniczej. Poza tym parking jest ogrodzony i dobrze oświetlony. To jednak nie przeszkodziło złodziejom.

Jako że wchodzenie na zamknięty teren w konwencjonalny sposób widocznie jest passe, złodzieje postanowili wyciąć sobie dziurę w siatce - podaje "Super Express".

d1uxm6w

Później przestępcy uruchomili silnik i wyjechali Range Roverem przez dziurę w płocie. Kradzież zauważono dopiero następnego dnia, właśnie dzięki przeciętej siatce. Złodzieje zabrali auto warte 250 tys. zł z policyjnego parkingu w zeszłym tygodniu, ale dopiero teraz informacje na temat tego przestępstwa wychodzą na jaw.

Zobacz także: Policja udaremniła ustawkę "grzybiarzy". Zdradziła ich zawartość toreb

Jak na razie samochodu nie udało się odnaleźć. Elbląska policja nie podaje szczegółowych informacji dotyczących kradzieży, tłumacząc się dobrem śledztwa. Jakub Sawicki z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu poinformował jedynie, że w sprawie zatrzymano już dwie podejrzane osoby.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

d1uxm6w

Podziel się opinią

Share
d1uxm6w
d1uxm6w