W tym tygodniu mija, dziesięć lat odkąd Otwarte Fundusze Emerytalne rozpoczęły swoją działalność. Przez ten czas na rynkach finansowych mieliśmy dwie bessy i jedną hossę. Choć do otoczki administracyjnej można mieć dużo uwag, to wydaje się, że decyzja o reformie emerytalnej była słuszna.
Goście programu "Analiza" prof. Marek Góra ze Szkoły Głównej Handlowej oraz Mariusz Kubzdyl z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej dokonali oceny pierwszego dziesięciolecia funkcjonowania nowego systemu emerytalnego.
przygotował: Kamil Jakubczak, Wirtualna Polska