Trwa ładowanie...
d4hpfwy
d4hpfwy

11bit Studios wyda grę 'Beat Cop' tworzoną przez studio Pixel Crow

Warszawa, 21.04.2016 (ISBnews) - 11 bit Studios, w ramach inicjatywy 11 bit publishing (d. 11 bit launchpad), będzie wydawcą gry "Beat Cop", tworzonej przez studio Pixel Crow, poinformowała spółka. Umowa z producentem zapewnia spółce tantiemy od każdego sprzedanego egzemplarza, poinformowano także.
Share
d4hpfwy

"21 kwietnia 2016 r. miała miejsce globalna, oficjalna zapowiedź wydania gry 'Beat Cop'. Premiera gry, która klimatem osadzona jest w serialach policyjnych z lat 80-tych, planowana jest w IV kwartale br. Gra 'Beat Cop' jest tworzona przez studio Pixel Crow, za którym stoją Maciej Miąsik i Adam Kozłowski posiadający wieloletnie doświadczenie w branży gier komputerowych" - czytamy w komunikacie.

W dniu premiery "Beat Cop" będzie dostępny na komputery PC, Mac i Linux. Tytuł dystrybuowany będzie na najważniejszych światowych platformach growych, w tym Steam oraz Games Republic (jej właścicielem jest 11 bit studios), podano także.

"Cena detaliczna gry została wyznaczona na 14,99 USD. Sprzedaż pre-orderów ruszyła z dniem 21 kwietnia i jest prowadzona przez Games Republic" - czytamy w komunikacie.

11bit Studios to producent gier na platformy stacjonarne i mobilne. Spółka przeniosła się z NewConnect na rynek główny GPW w grudniu 2015 r.

(ISBnews)

d4hpfwy

Podziel się opinią

Share
d4hpfwy
d4hpfwy