Trwa ładowanie...

2012 telefonów od Orange. Weź i ty!

Każdy może stać się właścicielem nowego smartfona. Operator sieci Orange we współpracy z HTC i Microsoft przekaże w ręce szczęśliwców aż 2012 nowoczesnych aparatów telefonicznych HTC 7 Mozart z Windows Phone. Część klientów będzie miała szansę zatrzymać je na zawsze.

Share
2012 telefonów od Orange. Weź i ty!Źródło: Orange
d4m2xdh

6 października rusza konkurs Orange "Testuj HTC 7 Mozart z Windows Phone". Dotychczasowi i potencjalni przyszli klienci sieci będą mieli szansę samodzielnie sprawdzić możliwości telefonu i najnowszego systemu operacyjnego Windows Phone w języku polskim. Orange udostępni aż 2012 telefonów. Ponad 1000 laureatów konkursu otrzyma testowane smartfony na własność.

To już czwarta edycja testów konsumenckich przeprowadzana przez Orange. W poprzednich użytkownicy sprawdzali telefony Motorola Flipout, Motorola Defy i HTC ChaCha.

W testach może wciąż udział każdy. Wystarczy do 30 października br. wypełnić formularz rejestracyjny na stronie www.testuj.orange.pl. Później należy odpowiedzieć na kilka pytań organizatora. Tutaj liczyć będzie się kreatywność. Na tej podstawie komisja konkursu zdecyduje, do których osób trafią testowe egzemplarze telefonów.

d4m2xdh

Oprócz HTC 7 Mozart użytkownicy otrzymają startery Orange Free na Kartę. Dzięki temu będą mogli brać udział w walce o zatrzymanie telefonu na własność. Szansę na wygraną mają najaktywniejsi testerzy telefonów. Powinni na specjalnych blogach komentować swoje wrażenia z użytkowania smarfona oraz nowego systemu operacyjnego Windows Phone. Wszystkie opinie oceni jury, które wybierze 1006 laureatów konkursu. To oni nie będą musieli rozstawać się z testowanym urządzeniem.

Telefon z zainstalowanym systemem w języku polskim pozwala korzystać z większości najpopularniejszych komunikatorów i serwisów społecznościowych w prosty sposób. To urządzenie zarówno dla szukających rozrywki, jak i zaawansowanych użytkowników aplikacji biznesowych.

Nazwa urządzenia nawiązuje do doskonałej jakości dźwięku podczas słuchania muzyki i oglądania filmów. Dodatkowo każdy będzie mieć możliwość przechowania swoich wspomnień w postaci zdjęć i kontaktów na wirtualnym dysku SkyDrive o pojemności 25 GB. Sympatycy popularnych konsol do gier Xbox będą mogli teraz przenieść swoją rozrywkę na ekran telefonu komórkowego.

d4m2xdh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4m2xdh