Trwa ładowanie...
d2qvco4
21-03-2017 14:59

ABC Data może w ciągu kilku tygodni uruchomić platformę Cloud

Warszawa, 21.03.2017 (ISBnews) - ABC Data może w ciągu kilku tygodni uruchomić platformę business-to-business (B2B) usług sprzedaży usług chmurowych (Cloud), poinformowała prezes Ilona Weiss.

d2qvco4
d2qvco4

"Pracujemy nad platformą usług chmurowych Cloud. Możliwe, że za kilka tygodni nastąpi jej uruchomienie. Obok kanałów dystrybucyjnych broadline i VAD, będzie to nasz trzeci filar" - powiedziała Weiss na spotkaniu z dziennikarzami.

Jak wyjaśnił wiceprezes ABC Data Juliusz Niemotko, ma być to platforma sprzedaży usług firm działających w segmencie cloud.

"Taki kanał jest potrzebny. Model dostarczania tych usług się wciąż definiuje i dystrybucja właśnie ustawia się w tym łańcuchu" - wskazał Niemotko.

Zarząd ABC Data podkreślił, że platforma cloud grupy będzie oferowała usługi polskich i zagranicznych dostawców. Przewidywana jest możliwość tworzenia własnego portfolio usług, czy wersja mobilna platformy.

d2qvco4

Obok platformy rozwiązań chmurowych grupa rozwija platformę e-commerce i w efekcie wkrótce udostępni kolejną wersję swojego systemu CRM z nową odsłoną narzędzi Reseller Web i Interlink z wykorzystaniem potencjału big data. Jednym z celów projektu jest dalszy wzrost sprzedaży przy optymalizacji procesów logistycznych.

ABC Data jest dystrybutorem sprzętu IT. Spółka jest notowana na GPW od 2010 r.

(ISBnews)

d2qvco4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qvco4