Trwa ładowanie...

Andrzej Duda. Program wyborczy na II kadencję

Andrzej Duda w wyborach prezydenckich będzie ubiegał się o reelekcję. Kandydujący z poparciem Prawa i Sprawiedliwości polityk wygrał pierwszą turę wyborów. Podpowiadamy, jak wygląda program wyborczy obecnego prezydenta na II kadencję.

Andrzej Duda. Program wyborczy na II kadencję
d31mav8
d31mav8

Andrzej Duda. Program wyborczy na II kadencję

W czasie kampanii wyborczej Andrzej Duda przedstawił "Plan Dudy". Jego głównym hasłem jest "działać w służbie wszystkich Polaków". Jak podkreśla sam Duda, jeśli wygra nadal zamierza kontynuować rozpoczętą przez siebie politykę. "Jeżeli będę Prezydentem Rzeczypospolitej na kolejną kadencję, gwarantuję kontynuację dobrych zmian, które służą i pomagają Polakom" - zaznacza.

Duda chce też kontynuować reformę sądownictwa. Zapowiedział również, że za jego kadencji Polska nie wyjdzie z Unii Europejskiej. Oto najważniejsze postulaty programu wyborczego Andrzeja Dudy:

Wybory prezydenckie 2020 - Andrzej Duda i jego program wyborczy:

  • wsparcie dla rodzin,
  • zapewnienie wypłacania świadczeń 500+,
  • utrzymanie miejsc pracy,
  • wzmocnienie gospodarki,
  • stworzenie i realizacja planu, by ochronić się przed skutkami światowej pandemii,
  • dodatek solidarnościowy na czas epidemii,
  • rozwój Funduszu Medycznego
d31mav8

Andrzej Duda. Program wyborczy na II kadencję

Zgodnie z zapowiedziami Andrzej Duda zamierza kontynuować reformy przeprowadzana przez rząd Zjednoczonej Prawicy. Zapowiedział dalsze wsparcie dla programu 500 plus. Duda jest też orędownikiem podpisania Karty Rodziny i dodatku solidarnościowego w okresie pandemii koronawirusa.

Przypomnijmy, że urząd prezydenta Andrzej Duda pełni od 6 sierpnia 2015 roku. Zanim był prezydentem pracował w ministerstwie sprawiedliwości i Kancelarii Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Był także krakowskim radnym, posłem na Sejm i deputowanym do Parlamentu Europejskiego.

d31mav8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d31mav8