Trwa ładowanie...
dp2pecl

Anti wdraża program restrukturyzacji

04.01. Warszawa (PAP) - Anti wdraża program restrukturyzacji, który ma doprowadzić do uzyskania przez spółkę planowanej rentowności we wszystkich obszarach działalności -...

Share
dp2pecl

04.01. Warszawa (PAP) - Anti wdraża program restrukturyzacji, który ma doprowadzić do uzyskania przez spółkę planowanej rentowności we wszystkich obszarach działalności - poinformowała spółka w komunikacie.

Prace związane z realizacją programu rozpoczęto w czwartym kwartale ubiegłego roku, a ich zakończenie planowane jest na koniec 2011 roku.

Spółka przeprowadzi restrukturyzację majątkową i finansową oraz restrukturyzację zatrudnienia. Planowana jest też zmiana struktury organizacyjnej.

dp2pecl

Program zakłada m.in. ograniczenie obszaru działalności terytorialnej. W 2011 roku firma zamierza się skupić na maksymalnie trzech województwach. Anti wyjdzie też na rynek z ofertą nowych usług i produktów.

W pierwszej połowie grudnia spółka Anti obniżyła prognozę wyniku finansowego na 2010 rok. Ma on wynieść minus 5,2 mln zł wobec prognozowanych wcześniej 2 mln zł zysku netto. Jednocześnie spółka podwyższyła prognozę przychodów do 55 mln zł z 50 mln zł.

Na 2011 rok spółka zakłada wypracowanie 1,6 mln zł zysku netto i 50 mln zł przychodów. (PAP)

morb/ jtt/

dp2pecl

Podziel się opinią

Share
dp2pecl
dp2pecl