Trwa ładowanie...

Będą nowe programy w TV

Stacje telewizyjne rozpoczynają kolejną walkę o klienta. Tym razem na celowniku stacji są osoby starsze, biedne i niewykształcone - pisze "Dziennik Gazeta Prawna".

Będą nowe programy w TVŹródło: SXC
d2yqfdm
d2yqfdm

Walka toczy się o mieszkańców wsi i średnich miast z wykształceniem podstawowym oraz mieszkające tam osoby po 35. roku życia. Wszystko z powodu tego, że najważniejsi do tej pory dla telewizji klienci - wykształceni mieszkańcy miast - coraz częściej zamieniają telewizję na internet.

Przykładem niech będzie nowa telewizja informacyjna, TTV (nazwa nieoficjalna), która ma ruszyć w sierpniu. W jej stworzenie zaangażował się TVN. Kanał ma być kierowany właśnie do starszego, małomiasteczkowego widza. Ma się wyróżniać interaktywnością z widzami, zawierać mniej treści politycznych, za to sporo programów poradnikowych i interwencyjnych, na czele z własnym pasmem dla "Uwagi".

W planach jest również powstanie telewizji ATM Rozrywka. Kanał dostał koncesję od KRRiTV i może starać się o podobną widownię, jako że ATM to producent znany właśnie z takich produkcji. Wymieńmy chociaż "Świat według Kiepskich", "Pierwszą Miłość" czy "Ojca Mateusza".

d2yqfdm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2yqfdm