Trwa ładowanie...
d38qdor
Fakt

Biedronka dała mu milion! Komu?

W swojej karierze zagrał wiele genialnych ról i to nie tylko w Polsce. Niezapomniany Kmicic, czy Azja Tuhaj-bejowicz ostatnio zdecydował się jednak na rolę mniej ambitną. I choć występ w reklamie znanej sieci sklepów spożywczych Oscara mu raczej nie da, to Daniel Olbrychski (68 l.) porządnie się na nim wzbogacił. Za przekonywanie do kupowania polskich produktów zgarnął aż... milion złotych.
Share
Biedronka dała mu milion! Komu?
Źródło: Biedronka
d38qdor

"Moje życie było naprawdę ciekawe. Miałem szczęście grywać piękne role. Spotykałem fantastycznych wielkich ludzi, ale przez te lata nauczyłem się doceniać małe proste rzeczy. Na przykład jedzenie" – mówi w reklamie Olbrychski. Okazuje się, że mistrz polskiego kina jest smakoszem rodzimych produktów. "Uwielbiam polskie jedzenie. Doceniam smak świeżego polskiego chleba, wędlin, mleka. Zapach polskich jabłek... Nic nie może się z tym równać" - przekonuje dalej.

I choć patrząc na jego dorobek artystyczny dla wielu osób występ w reklamie Biedronki może być szokujący, aktor został sowicie za tę rolę wynagrodzony. Za reklamowanie polskich produktów, które można znaleźć w Biedronce aktor dostał aż milion złotych!

Nie jest tajemnicą, że najlepszym źródłem szybkiego i dobrego zarobku dla gwiazd są reklamy. Znani i sławni coraz chętniej zgadzają się wziąć w nich udział i nie widzą w tym nic niechlubnego. Słynny Kmicic z "Potopu", który kiedyś reklamował już lody nie jest w takim podejściu odosobniony. Wiele osób przed nim też zgodziło się użyczyć swojej znanej twarzy do reklamowania przeróżnych produktów. I tak Jolanta Kwaśniewska (58 l.) reklamowała tabletki wzmacniające odporność, Marek Kondrat (63 l.) został twarzą banku, Magda Gessler (60 l.) preparatu na wzdęcia, a Katarzyna Skrzynecka (43 l.) przekonywała do kupna... pasztetów.

Brzozowski jest do wzięcia

d38qdor

Podziel się opinią

Share
d38qdor
d38qdor