Materiał przygotował Robert Wiśniewski.
Masz kłopoty z odtworzeniem filmu?
Kliknij, aby ściągnąć Flash Playera
To był bardzo udany debiut. Kopalnia węgla kamiennego Bogdanka trafiła na
giełdę. Skarb Państwa, główny akcjonariusz lubelskiej spółki, planuje
pełną prywatyzację firmy. Bogdanka jest pierwszą polską kopalnią notowaną
na giełdzie.
Materiał przygotował Robert Wiśniewski.
Masz kłopoty z odtworzeniem filmu?
Kliknij, aby ściągnąć Flash Playera