Trwa ładowanie...
firma

Co jest dla Ciebie ważne w pracy?

Jeśli chcesz szybko sprawdzić i porównać, co jest dla Ciebie ważne w życiu zawodowym, weź udział w krótkiej psychozabawie, którą przygotowali eksperci Akademii PARP.

Share
Co jest dla Ciebie ważne w pracy?
Źródło: Jupiterimages
d3eg1my

Psychozabawa „Co się dla Ciebie liczy... w życiu zawodowym?” znajduje się na portalu Akademii PARP pod adresem www.akademiaparp.gov.pl. Z jej pomocą łatwiej będzie Ci wytyczyć kierunek rozwoju własnej kariery oraz przygotujesz się do ważnych decyzji w życiu zawodowym.

Jeśli już wiesz, co jest dla Ciebie ważne, warto zastanowić się czy osiągasz swoje cele zawodowe i czy będzie tak w przyszłości.

d3eg1my

Przejdź krótką psychozabawę "Co się dla Ciebie liczy... w życiu zawodowym?" (w nowym oknie) Na portalu, od razu po zalogowaniu do platformy, znajdziesz komplet modułów do najnowszego szkolenia Akademii PARP „Planowanie własnej kariery zawodowej”.

Dowiedź się więcej o tym, jak poszukać swoich mocnych stron, jak zaplanować swoją własną ścieżkę kariery i podjąć konkretne kroki, aby poprawić coś w swoim życiu zawodowym. Do bezpłatnego, multimedialnego szkolenia Akademii PARP „Planowanie własnej kariery zawodowej” dzieli Cię już tylko chwila!

Więcej informacji:
msp@akademiaparp.gov.pl
Infolinia 0-801 444 MSP (czyli 0-801 444 677)

d3eg1my

Podziel się opinią

Share
d3eg1my
d3eg1my