Trwa ładowanie...

Co mówi o tobie charakter pisma?

Stawiasz kropkę wysoko nad „i”? Jesteś kreatywny i masz bogatą wyobraźnię. Ale jeśli znajduje się ona po prawej stronie, może oznaczać, że jesteś niecierpliwy i nerwowy.

Co mówi o tobie charakter pisma?
d9fmwg0
d9fmwg0

Autor tekstu jest osobą pewną siebie, posiadającą niezależny charakter i silną wolę. Grafizm znaków pisarskich, ich pochylenie oraz topografia tekstu świadczą o tym, że jest to osoba otwarta, ekspansywna, lubiąca być liderem, pokazując to czasami w sposób ekstrawagancki i przesadny. Typ pisma świadczy o wysoko rozwiniętych uzdolnieniach technicznych.

Jest osobą dynamiczną, optymistyczną i zdecydowaną w działaniu. Jest otwarta na ludzi i gotowa do współpracy. Autor tekstu myśli i działa dość szybko, ale przy współpracy z innymi umie, tak dostosować swój przekaz, by inni go zrozumieli. Posiada szeroki gest, jak również rozeznanie w życiu. Jest egocentrykiem, ale pragnie być czytelny i zrozumiany przez innych. Generalne, jest to osoba posiadająca uporządkowany umysł, praktyczna, nastawiona na codzienność, „nie buja w obłokach", ale jej przeżycia i uczucia są bardzo intensywne, więc czasami może pojawić się jakaś nieprzewidziana reakcja lub zmienność nastrojów.

Dobrze umie dostosować się do zaistniałych zmian. W życiu publicznym pragnie wpływać na szerokie audytorium i być może chciałaby odegrać jakąś ważną rolę na tym polu.

Podsumowanie

Mamy do czynienia z osobą dynamiczną, lubiącą kontakt z ludźmi. Potrafiącą odnaleźć się i przewodzić dużej grupie osób. Osoba ta czasami skłonna jest do skupiania się na relacjach międzyludzkich zamiast na wykonywaniu zadań. Znajomość konwenansów oraz sposób bycia pozwala mu często nadrobić brak merytorycznego przygotowania.

d9fmwg0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d9fmwg0