Już dziś jednak wiele osób chce coraz agresywniej inwestować w ramach OFE, np. w akcje, licząc na szybsze zyski. Dla tradycjonalistów pozostaje tzw. Fundusz Bezpieczny lokujący kapitał w papiery rządowe.
Masz kłopoty z odtworzeniem filmu?
Kliknij, aby ściągnąć Flash Playera