Trwa ładowanie...
d1vs1e0

Comarch wdroży Next Generation Network Inventory w T-Mobile Austria

Warszawa, 31.03.2016 (ISBnews) - T-Mobile Austria wybrał Comarch na dostawcę skonsolidowanego rozwiązania Next Generation Network Inventory.

Share
d1vs1e0

"Projekt docelowo zagwarantuje operatorowi całościowy widok sieci poprzez łatwy w obsłudze interfejs oparty o sieć WWW, co pozwoli operatorowi na jednoczesną optymalizację procesów planowania sieci oraz zapewnienie jakości i realizacji usług" - czytamy w komunikacie.

Comarch jest odpowiedzialny za wdrożenie i integrację systemu. Poza systemem Network Inventory, dodatkowo wprowadzony zostanie moduł Comarch Auto-Discovery & Reconciliation, który zautomatyzuje zarządzanie ewentualnymi konfliktami pomiędzy danymi z systemu inventory T-Mobile a rzeczywistym stanem sieci, podano również.

"Uważamy, że optymalne zarządzanie siecią i planowanie jej zaczyna się od dokładności danych pochodzących z systemu inwentaryzacji zasobów sieciowych. Comarch Network Inventory to nowoczesne narzędzie do inwentaryzacji, które umożliwia między innymi dostęp do kompleksowego widoku całej sieci za pomocą jednego modułu" - powiedział wiceprezes sektora Operations Technology w T-Mobile Austria Athanasios Avgeridis, cytowany w komunikacie.

Comarch S.A. specjalizuje się w projektowaniu, wdrażaniu oraz integracji zaawansowanych systemów informatycznych, narzędzi programistycznych, narzędzi i infrastruktur sieciowych. Spółka jest notowana na GPW od 1999 r. Jej skonsolidowane przychody wyniosły 1 132 mln zł w 2015 r.

(ISBnews)

d1vs1e0

Podziel się opinią

Share
d1vs1e0
d1vs1e0