Trwa ładowanie...
d3yztj4

Comperia zadebiutuje na GPW 25 marca

21.03. Warszawa (PAP) - Giełda Papierów Wartościowych zdecydowała o wprowadzeniu z dniem 25 marca akcji Comperii do obrotu giełdowego na rynku równoległym - poinformowała giełda w...

d3yztj4
d3yztj4

21.03. Warszawa (PAP) - Giełda Papierów Wartościowych zdecydowała o wprowadzeniu z dniem 25 marca akcji ComperiiComperii (Zobacz notowania spółki ») do obrotu giełdowego na rynku równoległym - poinformowała giełda w piątkowym komunikacie.

Ostateczna liczba akcji oferowanych wyniosła 575.000 sztuk, z czego dla inwestorów instytucjonalnych przeznaczono 353.100 akcji, a dla inwestorów indywidualnych - 221.900 akcji.

Cena emisyjna akcji serii F Comperii została ustalona na 20 zł

Budowa księgi popytu trwała od 31 stycznia do 10 lutego. Zapisy na akcje w transzy inwestorów indywidualnych - od 1 do 7 lutego; w transzy inwestorów instytucjonalnych zapisy będą przyjmowane od 11 do 13 lutego.

Comperia jest spółką działającą w segmencie porównywarek produktów finansowych. W jej portfolio znajduje się sześć portali internetowych.

Strategia spółki zakłada rozwój ubezpieczeń w formule ROPO (research online, purchase offline), rozwój infrastruktury, uruchomienie nowych sekcji porównywanych produktów.

Od grudnia 2011 roku spółka była notowana na rynku NewConnect. (PAP)

seb/ osz/

d3yztj4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3yztj4