Trwa ładowanie...

Coraz bliżej finału "Polaków z Werwą"

Jeszcze tylko przez kilka dni, do 7 września, można głosować na swoich faworytów w plebiscycie Orlenu "Polacy z werwą". Szczęśliwcy wyłonieni przez jury dostaną grant na 50 tys. zł na kontynuacje i rozwój swoich karier, a wśród głosujących zostaną rozlosowane cenne nagrody.

Share
Coraz bliżej finału "Polaków z Werwą"
Źródło: orlen
d3wdhe5

Granty przyznawane są w siedmiu kategoriach: Nauka, Medycyna, Kultura i sztuka, Ochrona środowiska, Innowacje w biznesie, Design architektura oraz Sport. Zdaniem organizatorów to jedne z najważniejszych dziedzin, które przyczyniają się do dynamicznego rozwoju kraju.

Każdy, kto zagłosuje w konkursie będzie miał nie tylko szansę na wygranie iPada mini, karty upominkowej czy zaproszenia na uroczystą galę nagród, ale co ważne wesprze rozwój nominowanych naukowców, przedsiębiorców, sportowców czy twórców. Zwycięzcy nie tylko otrzymają grant, który może przyczynić się do rozwoju ich karier, ale co równie istotne usłyszy o nich cała Polska. To ważne, gdyż nawet, jeśli ktoś zatrzyma się w konkursie tylko na nominacji, to jego osiągnięcia już staną się znane.

Warto wspomnieć, że podczas finału plebiscytu zostanie przyznana także nagroda specjalna. Jej laureatem ma zostać osoba, której działania w minionym roku zasłużyły na szczególne wyróżnienie. W pierwszej edycji nagrodę otrzymał prof. Adam Maciejewski z Instytutu Onkologii w Gliwicach, wraz z zespołem swoich lekarzy, za pierwszy na świecie przeszczep twarzy ze wskazań życiowych.

d3wdhe5

Laureaci nagrodę w wysokości 50 tys. zł przeznaczyli na założenie Fundacji na Rzecz Rozwoju Chirurgii Rekonstrukcyjnej i Przeszczepów Twarzy, której celem jest współfinansowanie kolejnych operacji.

Każdy, kto zechce oddać głoś i wybrać tych, którzy zmierzą się w finale plebiscytu, po dwóch w każdej z siedmiu kategorii, może to zrobić za pomocą strony polacyzwerwa.pl.

Zwycięzców poznamy w październiku.

d3wdhe5

Podziel się opinią

Share
d3wdhe5
d3wdhe5