Trwa ładowanie...
d2t0zdc
d2t0zdc

Dekpol będzie dostarczał elementy maszyn Caterpillarowi

Warszawa, 21.09.2015 (ISBnews) - Caterpillar przyznał Dekpolowi status zatwierdzonego dostawcy stalowych elementów konstrukcji maszyn budowlanych, poinformował członek zarządu Andrzej Kuchtyk.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2t0zdc

"Przyznanie przez koncern Caterpillar tytułu zatwierdzonego dostawcy stalowych elementów konstrukcji maszyn budowlanych potwierdza bardzo wysoką jakość oferowanego przez nas osprzętu. Jednocześnie oznacza że spełniamy wszystkie wymagane normy. Zapewnia nam to możliwość dynamicznego i systematycznego wzrostu skali współpracy z tym partnerem biznesowym, a tym samym uzyskujemy potencjał do dynamicznego rozwoju całej firmy" - powiedział Kuchtyk, cytowany w komunikacie.

Dekpol, prowadzący działalność w zakresie generalnego wykonawstwa i budowy mieszkań, od czterech lat rozwija również dział produkcji łyżek i osprzętu dla maszyn budowlanych. Obecnie Dekpol S.A. eksportuje łyżki koparkowe i osprzęty do maszyn budowlanych m.in. do Niemiec, Francji, Włoch, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Szwecji i Norwegii, przypomniano.

Caterpillar jest światowym liderem w produkcji maszyn budowlanych i kopalnianych, ale również silników wysokoprężnych, turbin przemysłowych i lokomotyw elektryczno-spalinowych.

d2t0zdc

"We wszystkich tych obszarach wykorzystywane są elementy stalowe. Dlatego jako sprawdzony partner mamy szansę na dalsze poszerzenie współpracy w przyszłości" - dodał Kuchtyk.

Działalność Dekpolu opiera się na trzech głównych segmentach: generalnym wykonawstwie, działalności deweloperskiej i produkcji konstrukcji stalowych. Dekpol jest również producentem łyżek i osprzętów, przeznaczonych do maszyn budowlanych. Dekpol zadebiutował na GPW w 2015 r. W 2014 r. spółka miała 238,54 mln zł przychodów.

(ISBnews)

d2t0zdc

Podziel się opinią

Share

d2t0zdc

d2t0zdc