Trwa ładowanie...
d2nry9m

DM BDM podniósł rekomendację dla Agory do "kupuj"

09.09. Warszawa (PAP) - Analitycy DM BDM, w raporcie z 4 września podwyższyli rekomendację dla Agory do "kupuj" z "trzymaj" wcześniej. Cena docelowa akcji spółki została...

Share
d2nry9m

09.09. Warszawa (PAP) - Analitycy DM BDM, w raporcie z 4 września podwyższyli rekomendację dla Agory do "kupuj" z "trzymaj" wcześniej. Cena docelowa akcji spółki została jednocześnie podniesiona do 10,19 zł z 8,1 zł.

Rekomendacja została wydana przy kursie 8,55 zł.

"Uważamy, że Agora w średnim terminie może być bardzo interesującą propozycją z obszaru mediów i rozrywki. Obawy o słabe wyniki za trzeci kwartał tego roku są według nas już uwzględniane w obecnym kursie i podkreślamy utrzymanie całorocznej EBITDA za 2013 na poziomie około 96 mln zł" - napisali twórcy raportu.

d2nry9m

Analitycy dodali, że spółka napotyka co prawda w bieżącym roku trudności zarówno w prasie codziennej, segmencie kinowym, reklamie zewnętrznej jak i internecie, jednak kolejne kwartały mają przynieść odczuwalną zmianę.

"W zakresie wyników liczymy na impuls ze strony rynku kinowego, gdzie po dość długim okresie słabej frekwencji powinno według nas dojść do odbicia. W szczególności czekamy też na nowe inicjatywy i decyzje dotyczące poszerzenia źródeł przychodów m.in. wejście w obszar nadawania tv, oraz zmiany strukturalne w grupie kapitałowej" - napisano w rekomendacji. (PAP)

kuc/ jtt/

d2nry9m

Podziel się opinią

Share
d2nry9m
d2nry9m