Trwa ładowanie...
d4jlkr2
23-11-2015 08:34

DTP przystąpiło do negocjacji z inwestorem branżowym

Warszawa, 23.11.2015 (ISBnews) - DTP ujawniło z opóźnieniem, że przystąpiło do negocjacji w sprawie przejęcia kontroli nad nim przez dużą międzynarodową grupę kapitałową, działającą w branży windykacyjnej. 

Share
d4jlkr2

"Potencjalna transakcja, która jest przedmiotem negocjacji, może doprowadzić do integracji działalności operacyjnej spółki z biznesem inwestora branżowego, co wpłynie na wartość emitenta. W związku z przystąpieniem do tych negocjacji, emitent, w ramach procesu due diligence, udostępni inwestorowi branżowemu szczegółowe dane dotyczące emitenta i jego działalności" - czytamy w komunikacie.

W ubiegłym tygodniu "Puls Biznesu" podał, że jego informacji wynika, iż amerykańska "PRA Group jest na finiszu negocjacji w sprawie przejęcia DTP".

Podstawowym obszarem działalności spółek z grupy DTP S.A. jest zakup oraz kompleksowa obsługa wierzytelności. Działalność grupy koncentruje się w głównej mierze na zakupie wierzytelności z sektorów bankowego, telekomunikacyjnego i użyteczności publicznej. W marcu 2014 r. spółka przeniosła się na rynek główny GPW z NewConnect.

(ISBnews)

d4jlkr2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4jlkr2
d4jlkr2