Trwa ładowanie...

Egipcjanie u nas na wycieczce do... dentysty

Polskie kliniki promują się już nie tylko w krajach europejskich. Właśnie ruszają do walki o pacjentów z Bliskiego Wschodu, Afryki i USA - pisze "Dziennik Polski".

Egipcjanie u nas na wycieczce do... dentystyŹródło: sxc.hu
d1mnbjd
d1mnbjd

Tańsze niż za granicą zabiegi upiększające, operacje plastyczne i leczenie stomatologiczne są już modne wśród Brytyjczyków, Szwedów, Norwegów, Niemców i Irlandczyków. Troskę o zdrowie łączą w Polsce z turystyką. Teraz przyszedł czas na przyciągnięcie turystów z bardziej odległych i egzotycznych zakątków.

- Naszym głównym rynkiem jest Europa, gdyż tutaj jest największy potencjał. Są jednak takie kraje, jak Egipt, które mają własną opiekę medyczną na niskim poziomie lub Stany Zjednoczone, gdzie opieka medyczna jest bardzo droga, dlatego chcemy szukać tam możliwości współpracy - mówi gazecie Artur Gosk z Izby Gospodarczej Turystyki Medycznej, zrzeszającej kilkadziesiąt klinik lekarskich.

Na styczeń zaplanowano więc rozmowy z przedstawicielami firm, które specjalizują się w wysyłaniu pacjentów na leczenie z USA do Ameryki Południowej i Azji. Być może ofertę rozszerzą również o polskie miasta. Nasze kliniki i szpitale coraz częściej szukają też kontaktów w krajach Bliskiego Wschodu.

d1mnbjd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1mnbjd