Trwa ładowanie...
ycipk-fc137q

Ewa Chodakowska będzie sprzedawać swoje suplemeny diety

Spełnia się jedno z moich największych marzeń - poinformowała na Facebooku popularna trenerka fitness Ewa Chodakowska. Do sprzedaży trafił sygnowany przez nią suplement diety. Vivita produkowana przez Polpharmę jest kolejnym elementem imperium trenerki, na które składają się także m.in. książki, płyty z ćwiczeniami czy wpływy z kontraktów reklamowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewa Chodakowska będzie sprzedawać swoje suplemeny diety
(East News)
ycipk-fc137q

Trenerka informuje, że pracowała z Polpharmą nad Vivitą dwa lata. Suplement ma łączyć w sobie "naturalne składniki, witaminy i minerały".

Od kilku lat Ewa Chodakowska utrzymuje się na liście najpopularniejszych trenerek fitness w kraju. Jej profil na Facebooku śledzą ponad dwa miliony osób, na Instagramie - milion. Z pasji do sportu uczyniła nie tylko sposób na życie, ale także dochodowy biznes. Wydała kilka płyt z ćwiczeniami, jest też autorką książek i poradników. Wydaje własny magazyn. Fani mogli kupić nawet kalendarz ścienny z jej wizerunkiem.

Według "Faktu" na samych treningach prowadzonych w weekendy przez 15 tygodni gwiazda mogła zarobić około 800 tysięcy złotych. W 2013 roku "Newsweek" wyliczał, że trenerka miała wzbogacić się o około 200 tysięcy złotych na jednej z książek. Do tego należy doliczyć zysk z płyt DVD, współpracę z markami Adidas oraz Play. Plotkowano też o płatnych wpisach w mediach społecznościowych.

ycipk-fc137q

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku

Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-fc137q

ycipk-fc137q
ycipk-fc137q