Trwa ładowanie...

GTC - spółka dnia

Kurs spółki odnotował spadek, a popyt wczoraj pojawił się na wsparciu wynikającym z 50% zniesienia wzrostu od dna na 6,50 do ostatniego maksimum na 8,36.

Share
GTC - spółka dnia
Źródło: DM BZ WBK
d22cko3

Spodziewam się, iż osiągnięcie wsparcia zmobilizuje kupujących i papier skoryguje w najbliższych dniach spadek. Najbliższy opór znajduje się na 7,72, a w razie jego przebicia będę oczekiwał na test 7,89. W razie silniejszej zwyżki podaż winna ujawnić się na 8 lub też 8,13. Kluczowy opór w krótkim terminie znajduje się na 8,36. Najbliższe wsparcie to 7,39 , a wrazie jego przełamania będę oczekiwał na test 7,21, gdzie wyznaczam poziom obrony. Kolejne wsparcia to 7,15 oraz 6,81.

Interpretacja wykresu: POZYTYWNA

d22cko3

Tomasz Jerzyk
DM BZ WBK

| Dane prezentowane w niniejszym raporcie zostały uzyskane lub zaczerpnięte ze źródeł uznanych przez DM BZ WBK S.A. za wiarygodne, jednakże DM BZ WBK S.A. nie może zagwarantować ich dokładności i pełności. Niniejsze opracowanie i zawarte w nim komentarze są wyrazem wiedzy oraz poglądów autora i nie powinny być inaczej interpretowane. Dom Maklerski BZ WBK S.A. nie ponosi odpowiedzialności za szkody poniesione w wyniku decyzji podjętych na postawie informacji i opinii zawartych w niniejszym opracowaniu. Powielanie bądź publikowanie niniejszego opracowania lub jego części bez pisemnej zgody DM BZ WBK S.A. jest zabronione. |
| --- |

d22cko3

Podziel się opinią

Share
d22cko3
d22cko3