Trwa ładowanie...
dj9h524

H&M otworzył sklep internetowy

26 marca oficjalnie wystartował polski serwis zakupowy jednej z największych marek odzieżowych na świecie.
Share
H&M otworzył sklep internetowy
Źródło: WP.PL, Fot: hm.com/print screen
dj9h524

26 marca oficjalnie wystartował polski serwis zakupowy firmy Hennes and Mauritz. To jeden z najbardziej wyczekiwanych polskich e-sklepów.

Od czwartku nie trzeba już osobiście odwiedzić jednego ze 137 sklepów H&M działających w Polsce, żeby kupić ubrania lub akcesoria tej marki. W internetowej wersji H&M można kupić wszystko to, co w stacjonarnych sklepach: ubrania, buty i akcesoria dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Dodatkowo można też zaopatrzyć się w elementy wystroju wnętrza dostępne pod marką H&M Home.

Na inaugurację działalności sklepu internetowego firma przygotowała promocję. Wszystkie zakupy dokonane do 19 kwietnia tego roku będą wysyłane do klientów za darmo.

dj9h524

Po 19 kwietnia wysyłka towarów ma kosztować 5 złotych 90 groszy - niezależnie od tego, ile firma wyśle nam paczek.

H&M jest szwedzką firmą odzieżową, działającą w 55 krajach na całym świecie i zatrudniającą ponad sto tysięcy ludzi. W Polsce ma 137 stacjonarnych sklepów.

Polacy na otwarcie sklepu internetowego czekać musieli kilka lat. Obecnie Szwedzi prowadzą sprzedaż w internecie już 16 krajach. Decyzja o otwarciu e-sklepu w naszym kraju nie dziwi. Nasz rynek należy do najdynamiczniej rozwijających się w Europie. W 2014 roku jego wartość przekroczyła 27 mld zł, a w 2015 może wzrosnąć o 1/5.

Proste rozliczenie PIT w 5 minut - Dowiedz się więcej >>

dj9h524

Podziel się opinią

Share
dj9h524
dj9h524